در طراحی دکوراسیون خانه معمولا تلویزیون جایگاه ویژه ای دارد. خرید میز تلویزیون با توجه به چیدمان منزل انجام می‌شود و هماهنگی مناسبی بین میز تلویزیون و سایر وسایل خانه ایجاد می‌گردد. اما خریداری میز تلویزیون جدید پایان کار نیست و شما نیاز به دکور کردن میز تلویزیون و یا اطراف آن را دارید.

دکور میز تلویزیون شیک و ساده

 معمولا دیوار پشت تلویزیون و اطراف آن نیاز به وسایل تزئینی دارد تا بتوانید ظاهر منحصر به فرد و جذابی در قسمت پذیرایی خانه ایجاد کنید. ایده‌های جذاب برای دکور میز تلویزیون مشکی مدرن ساده، میز تلویزیون جدید ساده وجود دارد که به شما در ایجاد دکوراسیون بدون عیب و نقص کمک می‌کند. بدین منظور شما با توجه به طرح و سبک خانه می‌توانیدگزینه‌های موجود را انتخاب و اجرا کنید. در ادامه بهترین ایده‌ها برای دکور میز تلویزیون ارائه شده است.

در تزیین میز تلویزیون مدرن چوبی نکته بسیار مهمی  وجود دارد.چیدمان باید به گونه ای باشد که حواس بیننده از محور اصلی (تلویزیون) خارج نشود. در عین حال که شما از وسایل مختلفی استفاده می کنید، همچنان تلویزیون نقطه کانونی و قابل توجه باشد. 

تزیین میز تلویزیون با وسایل ساده

برای تزیین میز تلویزیون چوبی جدید قهوه ای  نیازی به خرید اجناس آنتیک یا خیلی لوکس ندارید.با وسایل ساده هم می‌توانیدظاهر بسیار شیک و لوکسی را ایجاد کنید. تنها کافیست که طبق اصول دکوراسیون داخلی چیدمان خود را انجام دهید. بنابراین نیاز است که قبل از تزئین میز تلویزیون ، سبک دکوراسیون داخلی تان را مشخص کنید و با توجه به آن وسایل مورد نیاز را تهیه کنید. به طور مثال برای میز تلویزیون چوبی جدید کلاسیک بهتر است که از گلدان یا مجسمه‌هایی با سبک کلاسیک استفاده کنید. در این صورت تمامی وسایل در یک ساختار و سبک کنار هم قرار می گیرند. برای سایر نمونه‌های میز تلویزیون نیز اصول ساده ای وجود دارد که پیروی از آن به شما کمک بزرگی می‌کند. 

دکور میز تلویزیون لوکس و جدید

تزیین میز تلویزیون سفید 

تزیین میز تلویزیون سفید بسیار ساده است. اما با رعایت چند اصول تکنیکی می‌توانید نمای شگفت انگیزی در آن ایجاد نمایید. دست و بال شما برای دکور میز تلویزیون سفید باز است و با توجه به چیدمان مبل و میزها یا حتی رنگ فرش می‌توانید انتخاب‌های مناسبی داشته باشید. به طور کلی برای تزیین میز تلویزیون سفید، موارد زیر به شما پیشنهاد می‌شود:

برای تزیین میز تلویزیون سفید خود، می‌توانید از انواع لوازم جانبی و دکوراسیون استفاده کنید. در زیر چند ایده برای تزیین میز تلویزیون سفید آورده شده است:

  •  از گلدان‌ها و گیاهان استفاده کنید. قرار دادن گلدان‌ها با گیاهان خانه‌ای روی میز تلویزیون، به طراحی زیبا و طبیعی به فضا کمک می‌کند.

  • شمع‌های ساده در ابعاد مختلف را امتحان کنید.  با قرار دادن شمع‌های عطری یا شمع‌های LED روی میز تلویزیون، می‌توانید حس آرامش و صمیمیت را در فضا ایجاد کنید. می‌توانیداز شمع‌های رنگی متناسب با دکور خانه کمک بگیرید. بهتر است که شمع‌ها را در یک سینی لوکس نگهداری کنید تا نظم بهتری داشته باشند و به چوب میز تلویزیون هم آسیبی وارد نشود. 

  • ایده جدید دکور میز تلویزیون

  • از قاب عکس با قاب سفید یا چوبی استفاده کنید. سعی کنید قاب عکسی  خریداری کنید که یک کادر ساده داشته باشد. قرار دادن عکس‌های خانوادگی یا عکس‌های مورد علاقه شما در قاب‌های زیبا روی میز تلویزیون، می‌تواند به دکور میز تلویزیون کمک کند. دقت داشته باشید که اگر آینه کنسول  هم در اختیار دارید، می توانید دکورهای مشترک و هماهنگی را استفاده کنید.

  • مجسمه یا اشیا با ارزش قرار دهید.اگر دوست دارید فضای خلاقانه‌تری داشته باشید، می‌توانیدمجسمه‌های مختلف را امتحان کنید. قرار دادن مجسمه‌هایی مشابه و در اندازه‌های کوچک و بزرگ ایده بسیار خوبی است و فضای میز تلویزیون را از سادگی خارجمی‌کند.

  • دیوار میز تلویزیون را تزیین کنید. می‌توانید از طرح‌ها و نقاشی‌های دیواری، پوسترها یا وسایل هنری برای تزیین میز تلویزیون چوبی سلطنتی استفاده کنید.

دکور میز تلویزیون با طراحی خاص

اگر به تازگی وسایل خانه خود را خریداری کرده اید. قطعا میز تلویزیون شما با سرویس آینه کنسول هماهنگ است. می توانید از دکوری های مشابه برای تزیین آن ها استفاده کنید. برای خرید آینه کنسول مشابه با میز تلویزیون مدل های بسیار متنوعی وجود دارند. با انتخاب مناسبی از آینه کنسول به راحتی می توانید چیدمانی استاندارد داشته باشید. در بخش محصولات تمامی آینه و کنسول ها در سبک های مختلف را مشاهده می نمایید.

تزیین میز تلویزیون با شمع 

اگر تصمیم به خرید شمع برای تزیین میز تلویزیون سفید مدرن  دارید.دقت داشته باشید که شمع‌ها باید یک ساختار واحد داشته باشند و ترجیحا از رنگ‌های خنثی یا سفید استفاده کنید. امروزه تزیین میز تلویزیون با شمع‌هایی مدرن بسیار زیباتر هستند. می‌توانیدیک جعبه یا سینی برای شمع‌ها در نظر بگیرید و در کنار آن ا عود،مجسمه ای کوچک یا گلدان مینیمال هم قرار دهید. 

دکور میز تلویزیون ساده و زیبا

تزیین میز تلویزیون عروس

اگر مشغول چیدمان جهیزیه عروس هستید. حتما به دنبال ایده‌های خوبی برای تزیین میز تلویزیون عروس هستید. در این چیدمان نیاز است که شما با رعایت اصول اولیه دکوراسیون،‌هارمونی و هماهنگی لازم میان وسایل خانه و میز تلویزیون را رعایت کنید. به راحتی می‌توانید وسایل روی میز تلویزیون را با رنگ فرش یا مبل‌ها هماهنگ کنید. از مجسمه و گلدان‌های ساده استفاده کنید و سعی کنید فضای میز تلویزیون را از شلوغی و بی نظمی دور نمایید. استفاده از یک گلدان سرامیکی ساده به همراه یک قاب عکس از مراسم ازدواجتان ایده بسیار ایده آلی است. در این صورت حتی زمانی که تلویزیون شما خاموش باشد جلوه ی دلنشین و صمیمی در بخش پذیرایی خانه ایجاد می‌شود. 

جدیدترین دکور میز تلویزیون لوکس

تزیین میز تلویزیون قهوه ای 

برای دکور میز تلویزیون قهوه ای استفاده از تزییناتی از جنس چوب مناسب تر است. شمعدان‌های چوبی پایه بلند مناسب هستند. همینطور می‌توانیداز کتاب‌های دکوراتیو کمک بگیرید. استفاده از مجسمه‌هایی به رنگ طلایی هم بسیار زیبا هستند. می‌توانیدیک مجسمه طلایی و به همراه یک قاب عکس با قاب فلزی طلایی رنگ در یک قسمت از میز تلویزیون قرار دهید.نیازی به دکور کردن هر دو طرف میز تلویزیون نیست. 

دکور میز تلویزیون و ایده‌های خلاقانه

تزیین میز تلویزیون مدرن 

پیشنهاد آریامون برای تزیین میز تلویزیون مدرن  یا میز تلویزیون ترک استفاده از مجسمه‌های تک رنگ با سبک مدرن است. انواع مجسمه‌های حیوانات و یا انسان با سبک مدرن طراحی شده اند که تقریبا ساختار آن‌ها زاویه دار و بدون جزئیات است. اما قرار گرفتن مجسمه‌ها روی میز تلویزیون مدرن ترکیب شگفت انگیزی ایجاد می‌کند که در عین سادگی، لوکس و شیک به نظر می رسد.

تزیین میز تلویزیون چوبی

برای تزئین میز تلویزیون چوبی شما حق انتخاب زیادی دارید. از انواع وسایل فلزی به رنگ طلایی و نقره ای استفاده کنید. یک ساعت رو میزی یا گلدانی استیل به شما کمکمی‌کند تا فضای تازه ای ایجاد کنید. از لوازم دکوری برای تزیین آن استفاده کنید چرا که میز تلویزیون چوبی قاعده استانداردی برای تزیین ندارد و تقریبا تمامی وسایل دکوری با رنگ چوب هماهنگ می‌شود. بنابراین توصیه آریامون این است که از دکورهایی با رنگ‌های مختلف در یک قسمت از میز تلویزیون استفاده کنید.

در کنار میز تلویزیون جدید  چوبی استفاده از آباژور یا چراغ‌های پایه بلند نیز جلوه ی بسیار زیبایی ایجاد می‌کند. به راحتی می‌توانید چیدمان منحصر به فردی ایجاد کنید و از تماشای تلویزیون لذت ببرید.

دکور میز تلویزیون، سبک و شیک

تزیین میز تلویزیون دیواری 

اگر اهل دکوراسیون‌های ساده هستید و تمایلی به قرار دادن وسایل روی میز تلویزیون ندارید. می‌توانیدبا استفاده از چند قاب ساده و یک رنگ در دیوار پشت تلویزیون تغییرات مورد نظر را اعمال کنید. در قسمت راست و چپ دیوار  و بالای تلویزیون می‌توانید قاب عکس‌های خانوادگی و یا تصاویری که المان‌های مشترک دارند را استفاده کنید. این چیدمان ساده، شیک و منحصر به فرد خواهد بود. همچنین اگر میز تلویزیون دیواری  را خریداری کرده اید از دکوری های ساده تر کمک بگیرید.