منو محصولات آریامون
سبد خرید شما

لوازم دکوری خانه و وسایل تزیینی منزل

امروزه چیدمان خانه از فاکتورهای مهم طراحی داخلی منزل می باشد. چیدمان به دو دسته راحت و مدرن و کلاسیک و رسمی تقسیم میشود. در انتخاب و چیدمان دکوراسیون باید به نکات مهمی از جمله متراژ، شکل، نور، فضا و غیره توجه کرد. دکوراسیون خانه های با ابعاد متفاوت مثل مربع و مستطیل با هم متفاوت است. خانه هایی که مشرف به نور طبیعی هستند، شرایط بهتری را برای دکورکردن دارند. در انتخاب دکوراسیون و چیدمان منزل، سلیقه و نظر صاحب خانه اهمیت دارد ولی قوانین و اصولی نیز در دکوراسیون وجود دارد، که برای هر چه بهتر شدن آن باید رعایت کرد. اگر بخواهیم به چند نکته از آن اشاره کنیم می توان به : کاربرد چند رنگ به صورت همزمان اشتباه است و یا اصولا نباید مبلمان را به دیواره پشت آن چسباند. در استفاده از دکوریجات نباید زیاده روی کنید. در انتخاب رنگ ها از رنگ مکمل استفاده کنید، به طوریکه اگر مبلمان شما طیف رنگ سرد باشد بهتر است از رنگ هایی با طیف رنگ های گرم برای دیوارها و یا پرده ها استفاده شود. علاوه بر این ها استفاده از گیاهان طبیعی در دکوراسیون می تواند جلوه خوبی به دکوراسیون و حس سرزندگی به خانه شما بدهد.

راهنمای خرید لوازم دکوری و وسایل تزیینی

اما جدا از اینکه چیدمان خانه شما در کدام دسته باشد، خانه به دکور و وسایل تزيینی نیاز دارد، برخی از این وسایل مناسب با تمام سلیقه ها و خانه هاست. این لوازم تزیینی که در گوشه کنار خانه شما قرار گرفته و به شما کمک خواهد کرد تا فضای زندگی شما زیباتر و جلوه بیشتری داشته باشد. از مزایای این لوازم این است که فرقی نمی کند بودجه شما در چه حدودی باشد با هر مقدار پولی که دارید میتوانید با خرید وسایل کوچک، منزل خود را زیباتر کنید. برای استفاده از وسایل دکوری ممکن است سوال های زیادی در ذهنتان شکل بگیرد مانند آیا منزل من به لوازم دکوراتیو نیاز دارد، اگر جواب مثبت باشد مدل، جنس، اندازه آن به چه صورت است؟ چه مدلی از لوازم دکوری به سبک چیدمان می آید؟ پارچه های مختلف لوازم دکوری چه خصوصیاتی دارد و از کجا باید تهیه شود؟ مدل های جدید اکسسوری چیست و محل خرید عمده این وسایل کجاست؟

تمام این سوال ها و جواب های آن ها می تواند ما را در انتخاب و خرید و چیدمان این لوازم راهنمایی کند. برای پاسخ به این سوال ها ابتدا باید بتوانیم تعریف مشخصی از  لوازم دکوری داشته باشیم.

به چه وسایلی لوازم دکوری می گویند؟

 دکوریجات به وسایل کوچک و ریز در خانه می گویند که حالت تزیینی دارد و می تواند کاربردی خاص نداشته باشد، ولی بیشتر برای زیبایی و زیباترکردن محیط و قفسه ها و یا بوفه و محصولات چوبی استفاده می شود. از جمله لوازم دکوری میتوان به : رومیزی، کوسن، مجسمه، گلدان، پرده، لوستر و قاب عکس اشاره کرد. اکثر این وسایل لوازم کوچک و قابل حمل می باشند که به سلیقه صاحب خانه خریداری و چیدمان میشود.

راهنمایی درباره دکور و تزیینات خانه

وسایل تزیینی و لوازم دکوری شیک حس خوبی به خانه شما می دهد و باعث تنوع در دکوراسیون و چیدمان منزل می شوند، بنابراین باید با توجه و ظرافت خاصی برای خانه انتخاب شوند. این لوازم دکوری فقط مخصوص به نشیمن و پذیرایی نیست و می توان از آن ها برای آشپزخانه نیز استفاده کرد. با کمی ایده و خلاقیت می توان از ساده ترین و ارزان ترین وسایل و حتی دورریختنی ها ، دکوری های فانتزی و حتی لوکس تهیه کرد. وسایل تزیینی بنا بر سبک خانه ، می تواند طراحی های سنتی و مدرن داشته باشد. برای دکوراسیون اتاق پذیرایی می توان از دکوری های لوکس تر استفاده کرد و برای آشپزخانه از وسایل فانتزی تر بهره برد. 


کیفیت از کمیت مهم تر است

متخصصان و کارشناسان دکوراسیون داخلی در استفاده از یک گلدان و یا تابلو با کیفیت و یا یک شاهکار نقاشی است زیرا که چیدمان خانه شما را بسیار زیبا و منحصربه فرد، نسبت به زمانی که از عناصر بی کیفیت و ارزان استفاده می کنید خواهد کرد.  

ابعاد و سایز مناسب

یک اصل مهم در چیدمان لوازم دکوری ابعاد و تناسب آن میباشد. به طور مثال یک قاب ده در ده بر روی یک دیوار خالی بزرگ، به اندازه به زور جا دادن یک مبلمان 12 نفره در اتاق چهار متری بی معنی می باشد. در انتخاب وسایل تزیینی باید به اندازه کلی اتاق و اسباب و اثاثیه کلی آن توجه کرد. اگر ابعاد خانه شما کوچک است از لوازم دکوری حجیم استفاده نکنید و برعکس.

استفاده از رنگ و بافت

 استفاده از رنگ و بافت میتواند کمک بسیاری در دکوراسیون شما داشته باشد. به این صورت که اگر وسایل خانه شما شلوغ و دارای طراحی های بیشمار باشد با استفاده از کوسن و ملحفه و فرش های ساده میتوانید چیدمان خانه تان را چشم نواز و متعادل کنید و بالعکس اگر دارای وسایل ساده بودید میتوانید از از بافت ها و طرح های پرکار و شلوغ برای تنوع بیشتر استفاده کرد.

تنوع مختلف لوازم دکوری و تزیینات منزل 

گلدان ها

انتخاب گلدان برای منزل یکی از انتخاب های راحت برای فضا می باشد، با این انتخاب شما میتوانید فضایی رمانتیک و سرزنده داشته باشید. قراردادن گل طبیعی در چیدمان خانه میتواند از روزمرگی ها کم کرده و باعث نشاط آن گردد. در انتخاب گل های داخل گلدان میتوان از پالت رنگی که در چیدمان خانه استفاده شده است کمک گرفت. 

آینه ها

از زیباترین وسایل دکوری آینه ها هستند. آینه ها می توانند بنا به چیدمان خانه بزرگ و کوچک باشند. اگر به سقف خانه آینه زده شود نور خانه را چندین برابر خواهد کرد و اگر در گوشه ها گذاشته شود نور را به نقاط تاریک گوشه ها هدایت خواهد کرد. اگر فضای خانه شلوغ باشد با استفاده از یک آینه ساده میتوان سادگی آن را کاهش داد و اگر فضا خلوت باشد با استفاده از قاب های دور آینه در رنگ های مختلف میتواند شکوه و جلوه خاصی به چیدمان خانه ببخشد.

آثار هنری

استفاده از آثار هنری در دیوار خالی و سفید خانه ها می تواند تاثیر زیادی در دکوراسیون خانه داشته باشد. آثار هنری به دلیل منحصر به فرد بودن خود خانه و چیدمان را متفاوت می کند. آثار هنری میتواند مجسمه سنگی، فلزی، پلی استر، چوبی و یا دست ساز های رزینی باشد. از دیگر آثار هنری نقاشی ها هستند که می تواند رنگ های مختلفی داشته باشد و همراه با قاب هایی با طراحی مختلف جلوه خاصی به دیوار خانه ها بدهد.

ظروف و کاسه ها

ظروف تزیینی و کاسه ها می تواند بخشی از چیدمان و دکور خانه باشد. طوری که میتوان روی میز، کنسول، درآور و یا میز جلو مبلی قرار گرفته و داخل آن را با سنگ های تزیینی و گل طبیعی و سنگ و مروارید و حتی خوراکی های خوشمزه پر کرد.

شاخه ها و گل ها

اگر بخواهیم گوشه ای از اتاق را به طبیعت نزدیکتر کنیم میتوانیم از درختان و شاخه ها در هر ابعادی استفاده کرد. شاخه های کوچک برای تزیین کاسه ها و بزرگتر برای نصب در دیوار خانه بهره برد. جالب اینجاست که می توان از رنگ طبیعی خود شاخه در دکوراسیون استفاده کرد و یا رنگ های دیگری زد و به آن ظاهری متفاوت بخشید.

 شمع ها

شمع ها میتواند فضای خاصی را در دکور خانه مخصوصا ورودی ها داشته باشد. شمع ها با رنگ و ابعاد متفاوت بر روی کنسول و غذاخوری قرار می گیرد. با استفاده از چیدمان متقارن در رنگ ها و ابعاد شمع ها میتوان طرح متفاوتی به آن ها بخشید.

جعبه ها

جعبه های دکوراتیو از جمله لوازم و اکسسوری ست که می تواند فضای امنی برای ساعت و جواهرات و عینک شما باشد. یکی از جاهای قرارگرفتن این جعبه ها کنار در ورودی و روی کنسول می باشد. طرح ، اندازه و ابعاد و رنگ و جنس این جعبه ها می تواند متفاوت باشد.

دکوریجات سفید

استفاده از اکسسوری سفید به خانه گرما و جلوه خاصی میبخشد. می توانید یک گلدان یا مجسمه سفید را جلوی یک دیوار تک رنگ آبی یا سبز بگذارید تا با کنتراست ایجاد شده جلوه ای که به آن نقطه خانه میبخشد را ملاحضه کنید. چیدمان لوازم دکوری مانند شمع، گلدان و کاسه را در یک نقطه از خانه باعث به وجود آمدن یک نقطه کانونی می شود و ترکیب سفید با طلایی و نقره ای خانه را باشکوه و مجلل میکند.

سینی در دکوراسیون

در گذشته از سینی برای جا به جا کردن غذا و چایی استفاده میشده است اما این روزها سینی ها یکی از وسایل تزیینی در چیدمان خانه به حساب می آیند.  با چیدن مجسمه های کوچک و شمع و گلدان هایی با ابعاد کوچک در سینی های آینه ای و یا فلزی میتوان تزیینات خاصی در پذیرایی و اتاق خواب و نشیمن داشت.

مجسمه ها

مجسمه ها از نمونه ی بسیار کاربردی در تزیینات خانه می باشد. با مجسمه ها با ابعاد ، جنس و شکل های مختلف که میتواند نماد سرگرمی، حیوان، انسان و یا هر شی دیگری باشد، دکوراسیون خانه را منحصر به فرد و متناسب با سلیقه صاحب خانه چیدمان کرد.

ملحفه های قدیم شال های جدید

ملحفه ها که درگذشته برای رویه تخت و یا بالشت استفاده میشد ، امروز شکل خاصی از تزیینات را به خود گرفته ، طوری که میتوان رنگ هایی متضاد را برای رویه صندلی و یا میز و یا حتی سبد کنار مبل استفاده کرد که امروزه به این ملحفه ها با این کاربرد شال مبل میگویند. شال مبل یکی از ترند های دکوراسیون چند سال اخیر شده است که میتوان از جنس نخی و یا چرم و یا کاموا باشد.

دریم کچرها

از جمله نمادهایی که در باور عمومی مردم برخی کشورها برای دور شدن از کابوس و خواب بد استفاده می شود. این اکسسوری که در رنگ ها و طرح ها و جنس های مختلفی در دکوراسیون خانه استفاده میشود این روزها خواستگاه فراوان دارد و میتوان دردیوار پذیرایی و اتاق خواب از آن استفاده کرد.

گیاهان

گیاهان در دکوراسیون نقش مهمی ایفا می کنند چون علاوه بر تصفیه دی اکسید کربن و اکسیژن رسانی در کاهش اضطراب و استرس هم نقش بسزایی دارد. ازجمله گیاهانی که می توان برای آپارتمان استفاده کرد میتوان به پیچک و بامبو و کاکتوس و سانسوریا اشاره کرد. گیاهان نیز در دسته بندی مینیمال، مدرن و کلاسیک قرار میگیرند. مثلا سرخس ها با برگ های ریز برای چیدمان کلاسیک و مجلل، کاکتوس ها به چیدمان مینیمال و گیاهان با گلها و برگ های پررنگ به چیدمان مدرن نزدیکتر هستند. 

لوستر و آباژور

نور نقش مهمی در زیبایی خانه شما دارد. استفاده از لوسترها در اتاق ها و پذیرایی نقش مکمل در چیدمان دارد و باعث جلوه بیشتر فضا می شود. رنگ طلایی در لوستر بسیار مجلل است. رنگ سیاه و سفید در دکوراسیون  مینیمال و لوسترهای رنگارنگ انتخاب خوبی در چیدمان مدرن است. آباژورها با دو مدل پایه بلند و پایه کوتاه در گوشه های نشیمن و اتاق خواب میتواند انتخاب خوبی باشد. آباژورهای کوتاه سرامیکی و سنگی بر روی میز عسلی و پاتختی استفاده می شوند. جنس آباژورها میتواند پارچه ای از جنس پارچه مبل باشد.

کوسن ها

بالشتکهای رنگی که به عنوان پالت رنگی در چیدمان خانه مورد استفاده قرار میگیرد، کوسن ها به عنوان عنصر تزیینی در خانه استفاده می شود و می بایست برای جذابیت بیشتر رنگی متضاد با پارچه مبل داشته باشند. استفاده از کوسن در سایز و رنگ مختلف و حتی گلدار و طرح دار برای مبلمان با پارچه ی ساده بسیار شیک و جذاب است.

تابلوهای دیواری

تابلوها یکی از لوازم تزیینی پرکاربرد در چیدمان خانه هستند، میتوانید با استفاده از عکس های قدیمی و یا نقاشی های متنوع و یا جملات انگیزشی و مثبت، مجموعه ای منحصربه فرد در دیوار اتاقتان داشته باشید. حتی میتوانید از تابلوهای هنری و سه بعدی و برجسته برای زیباتر شدن دیوارها استفاده کنید. خشک کردن گل های مورد علاقه و قاب کردن آنها میتواند ایده دیگری برای تابلو باشد.

کد محصول: HA137
مجسمه گوزن شاخ چسبیده که به صورت دکوری روی میز جلو مبلی، عسلی و یا کنسول و میز تلویزیون استفاده می شود.جنس این محصول از سرامیک  و رنگ آن آبکاری طلایی فورتیک می باشد.تندیس گوزن شاخ چسبیده طلایی :طول: 5 سانتیمترعمق: 2 سانتیمترارتفاع:10 سانتیمتر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA136
قاصدک رومیزی  که به صورت دکوری روی میز جلو مبلی، عسلی و یا کنسول و میز تلویزیون استفاده می شود.از این اکسسوری  به صورت مجسمه و یا دکوریجات استفاده میشود. جنس این محصول از فلزآبکاری طلایی می باشد.قاصدک رومیزی ( اکسسوری توپی ) :طول: 27 سانتیمترعمق: 27 سانتیمترارتفاع:4 سانتیمتر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA161
آباژور صدفی  که به صورت تزیینی  مورد استفاده قرار می گیرد. این آباژور میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول از سرامیک می باشد و رنگ رویه آن رنگ لعاب سرامیک صدفی می باشد.  آباژور صدفی شیاری:طول:10&nbs..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA170
آباژورسفید  که هم به صورت تزیینی  و هم به صورت کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. این ست میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا میز کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس بدنه  این محصول از سرامیک می باشد و کلاهک آن دارای طرح ستاره ای و پارچه می باشد.  آباژ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA151
آجیل خوری گل طلایی استیل که به صورت تزیینی و هم کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. این دکوری میتواند به صورت تزیینی روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا میز جلو مبلی مورد استفاده قرار بگیرد.  از این آجیل خوری تزیینی میتوان برای سرو آجیل و شکلات هم استفاده کرد.جنس  این محصول از استیل می ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA147
آجیل خوری سنگی که به صورت تزیینی و یا کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. این دکوری میتواند به صورت تزیینی روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا میز جلو مبلی و یا به صورت کاربردی برای پذیرایی آجیل مورد استفاده قرار بگیرد.  جنس  این محصول ازسنگ گرانیت می باشد و زیر پایه های آن قلز آبک..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA145
آینه بیضی آنتیک که به صورت دیوارکوب مورد استفاده قرار می گیرد. از این دکور میتوان به دو صورت کاربردی و تزیینی به جای آینه و یا دیوارکوب قابی استفاده کرد.جنس  این محصول از رزین می باشد و رنگ آن ترکیب اکرلیک و مایع ورق طلا می باشد.  آینه بیضی آنتیک (بزرگ):طول:25 سانتیمترعمق: 1.5 سانتیمت..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA164
قاب سفید کلاسیک  که به صورت تزیینی و کاربردی  مورد استفاده قرار می گیرد. این تابلو میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول ازپلی استر می باشد و رنگ بدنه آن پلی اورتان سفید مات  می باشد.  دکوری تاب..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA127
تندیس گوزن شاخ بلند که به صورت دکوری، روی میز جلو مبلی، عسلی و یا کنسول و میز تلویزیون  از آن استفاده می شود.تندیس از جنس سرامیک می باشد. رنگ این مجسمه آبکاری طلایی فورتیک می باشد.ابعاد تندیس گوزن شاخ بلند (گوزن آبکاری طلایی) :طول: 8 سانتیمترعمق: 8 سانتیمترارتفاع:18 سانتیمتر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA134
جاشمعی شیشه ای  که به صورت دکوری روی میز جلو مبلی، عسلی و یا کنسول و میز تلویزیون  و یا به صورت کاربردی برای استفاده از شمع از آن استفاده می شود.این دکوری  به صورت مجسمه کوچک شیشه ای نیز قابل استفاده است. جنس این محصول بلوری می باشد.مجسمه جاشمعی شیشه ای :طول: 11 سانتیمترعمق: 11  ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA172
جاشمعی و گلدان سرامیکی  که هم به صورت تزیینی  و هم به صورت کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. این ست میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا میز کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس بدنه  این محصول از سرامیک و بدنه آن دارای طرح و نقش و رنگ آن لعاب آبی براق می باشد.&..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA168
دکوری جاشمعی  که به صورت تزیینی  مورد استفاده قرار می گیرد. این جاشمعی کلاسیک میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول ازپلی استر می باشد و رنگ بدنه آن ترکیب اکرلیک طلایی و مایع ورق طلا می باشد.  دکوری ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA163
جاشمعی  که به صورت تزیینی و کاربردی  مورد استفاده قرار می گیرد. این جاشمعی میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول از سرامیک می باشد و رنگ بدنه آن لعاب براق نارنجی  می باشد.  دکوری جا شمعی جغد:طول..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA171
جاشمعی فلزی  که هم به صورت تزیینی  و هم به صورت کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. این ست میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا میز کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس بدنه  این محصول از فلز و بدنه آن دارای شیشه می باشد.  جاشمعی فلزی (طرح فانوس):طول:10 ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA133
درخت سرامیکی طلایی  که به صورت دکوری روی میز جلو مبلی، عسلی و یا کنسول و میز تلویزیون از آن استفاده می شود.این دکوری  به صورت مجسمه کوچک و با رنگ آبکاری فورتیک طلایی تولید شده است. جنس این محصول سرامیکی می باشد.مجسمه درخت سرامیکی طلایی بزرگ :طول: 17  سانتیمترعمق: 17.5 سانتیمترارتفاع:2..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA162
بانکه  که به صورت تزیینی  مورد استفاده قرار می گیرد. این بانکه میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول از شیشه می باشد و رنگ رویه درب و تزیینات پایه ی فلزی آن رنگ لعابی پتینه می باشد.  دکوری بانکه شیشه..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA167
دکوری قاب سفید  که به صورت تزیینی  مورد استفاده قرار می گیرد. این مجسمه میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول ازپلی استر می باشد و رنگ بدنه آن سفید پلی استر می باشد.  دکوری قاب سفید:طول:23 سانتی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA166
دکوری کیوسک تلفن  که به صورت تزیینی  مورد استفاده قرار می گیرد. این مجسمه میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول ازفلز می باشد و رنگ بدنه آن  آبکاری براق قرمز می باشد.  دکوری کیوسک تلفن:طول:10 سا..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA169
ست فنجون و نعلبکی هرمس  که هم به صورت تزیینی  و هم به صورت کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. این ست میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول ازشیشه و سرامیک می باشد و رنگ بدنه سرامیکی از لعاب طرخح هرمس و رنگ دستگیره های لیو..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA155
سردیس شیر که به صورت تزیینی  مورد استفاده قرار می گیرد. این دکوری میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا میز جلو مبلی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول از پلی استر می باشد و رنگ رویه آن پتینه نقره ای می باشد.  سردیس شیر :طول:10 سانتیمترعمق: 10 سا..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA135
سینی آنتیک  که به صورت دکوری روی میز جلو مبلی، عسلی و یا کنسول و میز تلویزیون  و یا به صورت کاربردی برای استفاده از شمع و یا مجسمه های دکوری کوچک از آن استفاده می شود.این سینی  به صورت کاربردی نیز قابل استفاده است. جنس این محصول رزین پلی استر و رنگ آن ترکیب مایع ورق طلا و پودر اکرلیک ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA142
سینی دالبر که به صورت دکوری بر روی میز آینه و کنسول قرار می گیرد و یا میتوان از آن به عنوان دکوری روی دیوار استفاده کرد. از این سینی میتوان برای چیدمان مجسمه های کوچک در روی آن و چیدمان روی تخت با پارچه نیز استفاده کرد.جنس  این محصول از فلز می باشد و رنگ آن آبکاری طلایی فورتیک می باشد. &nb..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA149
سینی گرانیت  که به صورت تزیینی و هم کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. این دکوری میتواند به صورت تزیینی روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا میز جلو مبلی مورد استفاده قرار بگیرد.  از این سینی تزیینی میتوان برای سرو میوه و شیرینی و چای هم استفاده کرد.جنس  این محصول ازسنگ گرانیت می ب..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA143
سینی لبه شکوفی که به صورت دکوری بر روی میز آینه و کنسول قرار می گیرد و یا میتوان از آن به عنوان دکوری روی دیوار استفاده کرد. از این سینی میتوان برای چیدمان مجسمه های کوچک در روی آن و چیدمان روی تخت با پارچه نیز استفاده کرد.جنس  این محصول از فلز می باشد و رنگ آن آبکاری طلایی فورتیک می باشد. ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA154
شطرنج مشکی  که به صورت تزیینی  مورد استفاده قرار می گیرد. این دکوری میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا میز جلو مبلی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول از پلی استر می باشد و رنگ رویه آن لعاب براق مشکی می باشد.  شطرنج های مشکی :طول:10 سانتی..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA138
شمعدونی کلاسیک که به صورت دکوری روی کنسول و میز تلویزیون استفاده می شود و هم میتوان به صورت کاربردی یعنی جای شمع از آن استفاده شود.جنس حباب های این محصول از شیشه  و بدنه آن از فلز آبکاری آنتیک می باشد.  شمعدونی کلاسیک :طول: 13 سانتیمترعمق: 13 سانتیمترارتفاع:41 سانتیمتر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA123
شکلات خوری برنزی که به صورت دکوری کاربردی  روی میز قرار بگیرد.این دکوری تزیینی دارای بدنه شیشه ای و پایه تماماً برنزی است، در بدنه ی این شکلات خوری شیشه ای از شیارهای عمودی استفاده شده است.این شکلات خوری شیشه ای   میتواند به صورت دکوری روی کنسول یا میزتلویزیون نیز قرار بگیرد.  جن..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA124
شکلات خوری گل طلایی که به صورت دکوری روی میز جلو مبلی، عسلی و یا درآور قرار میگیرد. طرح گل ها در اطراف شکلات خوری شبیه هم می باشند و شش گل شش پر به هم چسبیده هستند. طرح های این شکلات خوری از جنس فلز آبکاری طلایی فورتیک می باشد.ابعاد شکلات خوری گل طلایی:طول: 20  سانتیمترعمق: 10  سانتیم..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA139
شیرینی خوری استیل پایه دار که به صورت دکوری روی کنسول و میز تلویزیون استفاده می شود و هم میتوان به صورت کاربردی برای سرو شیرینی از آن استفاده شود.جنس  این محصول ازاستیل میباشد و یک شاخه گل روی رویه استیل، آبکاری طلایی می باشد.  شیرینی خوری استیل پایه دار :طول:26.5 سانتیمترعمق: 26.5 سا..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA175
شیرینی خوری استیل گل طلایی که به صورت تزیینی و هم کاربردی مورد استفاده قرار میگیرد. این دکوری میتواند به صورت تزیینی روی میز تلویزیون و یا میز کنسول و یا میز جلو مبلی و یا ناهار خوری  قرار بگیرد. جنس بدنه  این محصول از استیل و گل های روی بدنه دو طبقه آن آبکاری فورتیک طلایی و نقره ای م..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمایش 1 تا 30 از 54 (2 صفحه)
خرید مستقیم از کارخانه
از طراح و تولید کننده به بهترین قیمت
انتخاب ابعاد و رنگ
ساخت سفارشی تمامی محصولات
ارسال سراسر کشور
تحویل درب منزل با بیمه کامل حوادث
تضمین کیفیت محصولات
ارائه ضمانت نامه کتبی معتبر