منو محصولات آریامون
سبد خرید شما
حمل محصولات آریامون تا داخل منزل رایگان است

دکوری و لوازم تزیینی خاص و لوکس منزل + با قیمت خرید مناسب 

کد محصول: HA137
مجسمه گوزن شاخ چسبیده که به صورت دکوری روی میز جلو مبلی، عسلی و یا کنسول و میز تلویزیون استفاده می شود.جنس این محصول از سرامیک  و رنگ آن آبکاری طلایی فورتیک می باشد.تندیس گوزن شاخ چسبیده طلایی :طول: 5 سانتیمترعمق: 2 سانتیمترارتفاع:10 سانتیمتر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA136
قاصدک رومیزی  که به صورت دکوری روی میز جلو مبلی، عسلی و یا کنسول و میز تلویزیون استفاده می شود.از این اکسسوری  به صورت مجسمه و یا دکوریجات استفاده میشود. جنس این محصول از فلزآبکاری طلایی می باشد.قاصدک رومیزی ( اکسسوری توپی ) :طول: 27 سانتیمترعمق: 27 سانتیمترارتفاع:4 سانتیمتر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA118
گلدان برگ تخت  که به صورت دکوری روی میز جلو مبلی، عسلی و یا کنسول و میز تلویزیون استفاده می شود.از این اکسسوری  به صورت دکوری و یا کاربردی استفاده میشود. جنس این محصول از سرامیک آبکاری طلایی می باشد.گلدان برگ تخت ( اکسسوری دکوری شیاردار ) :طول: 17 سانتیمترعمق: 11 سانتیمترارتفاع:3.5 سانتیمت..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA177
آباژور ایستاده  که به صورت تزیینی و هم کاربردی مورد استفاده قرار میگیرد. این دکوری میتواند کنار پذیرایی و نشیمن و اتاق خواب قرار بگیرد. جنس پایه این محصول از چوب و  شید آن از پارچه می باشد.  ابعاد آباژور ایستاده:طول:40 سانتیمترعمق: 40 سانتیمترارتفاع:160  سانتیمتر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA161
آباژور صدفی  که به صورت تزیینی  مورد استفاده قرار می گیرد. این آباژور میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول از سرامیک می باشد و رنگ رویه آن رنگ لعاب سرامیک صدفی می باشد.  آباژور صدفی شیاری:طول:10&nbs..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA170
آباژورسفید  که هم به صورت تزیینی  و هم به صورت کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. این ست میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا میز کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس بدنه  این محصول از سرامیک می باشد و کلاهک آن دارای طرح ستاره ای و پارچه می باشد.  آباژ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA151
آجیل خوری گل طلایی استیل که به صورت تزیینی و هم کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. این دکوری میتواند به صورت تزیینی روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا میز جلو مبلی مورد استفاده قرار بگیرد.  از این آجیل خوری تزیینی میتوان برای سرو آجیل و شکلات هم استفاده کرد.جنس  این محصول از استیل می ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA147
آجیل خوری سنگی که به صورت تزیینی و یا کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. این دکوری میتواند به صورت تزیینی روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا میز جلو مبلی و یا به صورت کاربردی برای پذیرایی آجیل مورد استفاده قرار بگیرد.  جنس  این محصول ازسنگ گرانیت می باشد و زیر پایه های آن قلز آبک..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA145
آینه بیضی آنتیک که به صورت دیوارکوب مورد استفاده قرار می گیرد. از این دکور میتوان به دو صورت کاربردی و تزیینی به جای آینه و یا دیوارکوب قابی استفاده کرد.جنس  این محصول از رزین می باشد و رنگ آن ترکیب اکرلیک و مایع ورق طلا می باشد.  آینه بیضی آنتیک (بزرگ):طول:25 سانتیمترعمق: 1.5 سانتیمت..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA103
آینه دیواری کلاسیک برجسته که می تواند به صورت دیوارکوب روی دیوار و یا مجسمه روی میز قرار بگیرد. دور فریم دیواری  این قاب  دارای نوار برجسته کنگره ای و  طراحی برجسته می باشد که این طراحی ها با یکدیگر متفاوت می باشند. آینه دیوارکوب قابی به صورت  یک  گل برجسته و بزرگ درتاج قاب ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA164
قاب سفید کلاسیک  که به صورت تزیینی و کاربردی  مورد استفاده قرار می گیرد. این تابلو میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول ازپلی استر می باشد و رنگ بدنه آن پلی اورتان سفید مات  می باشد.  دکوری تاب..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA127
تندیس گوزن شاخ بلند که به صورت دکوری، روی میز جلو مبلی، عسلی و یا کنسول و میز تلویزیون  از آن استفاده می شود.تندیس از جنس سرامیک می باشد. رنگ این مجسمه آبکاری طلایی فورتیک می باشد.ابعاد تندیس گوزن شاخ بلند (گوزن آبکاری طلایی) :طول: 8 سانتیمترعمق: 8 سانتیمترارتفاع:18 سانتیمتر..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA134
جاشمعی شیشه ای  که به صورت دکوری روی میز جلو مبلی، عسلی و یا کنسول و میز تلویزیون  و یا به صورت کاربردی برای استفاده از شمع از آن استفاده می شود.این دکوری  به صورت مجسمه کوچک شیشه ای نیز قابل استفاده است. جنس این محصول بلوری می باشد.مجسمه جاشمعی شیشه ای :طول: 11 سانتیمترعمق: 11  ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA172
جاشمعی و گلدان سرامیکی  که هم به صورت تزیینی  و هم به صورت کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. این ست میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا میز کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس بدنه  این محصول از سرامیک و بدنه آن دارای طرح و نقش و رنگ آن لعاب آبی براق می باشد.&..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA168
دکوری جاشمعی  که به صورت تزیینی  مورد استفاده قرار می گیرد. این جاشمعی کلاسیک میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول ازپلی استر می باشد و رنگ بدنه آن ترکیب اکرلیک طلایی و مایع ورق طلا می باشد.  دکوری ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA163
جاشمعی  که به صورت تزیینی و کاربردی  مورد استفاده قرار می گیرد. این جاشمعی میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول از سرامیک می باشد و رنگ بدنه آن لعاب براق نارنجی  می باشد.  دکوری جا شمعی جغد:طول..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA171
جاشمعی فلزی  که هم به صورت تزیینی  و هم به صورت کاربردی مورد استفاده قرار می گیرد. این ست میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا میز کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس بدنه  این محصول از فلز و بدنه آن دارای شیشه می باشد.  جاشمعی فلزی (طرح فانوس):طول:10 ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA120
جاشمعی لیوانی که میتواند به صورت دکوری تزیینی روی میز قرار بگیرد.این دکوری تزیینی دارای پایه طلایی می باشد که به صورت پایه های آبکاری  می باشد و  این جاشمعی دارای حباب شیشه ای شمع در سه سایز می باشد.این جا شمعی  پایه بلند میتواند به صورت دکوری روی کنسول یا میزتلویزیون نیز قرار بگیرد. ..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA119
جاشمعی پایه بلند که میتواند به صورت دکوری تزیینی روی میز قرار بگیرد.این دکوری تزیینی دارای بدنه طلایی می باشد که به صورت طرح شیشه ای و آینه ای  می باشد. این جاشمعی در سه سایز می باشد.این جا شمعی  پایه بلند میتواند به صورت دکوری روی کنسول یا میزتلویزیون نیز قرار بگیرد. از رنگ های استفاده شد..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA133
درخت سرامیکی طلایی  که به صورت دکوری روی میز جلو مبلی، عسلی و یا کنسول و میز تلویزیون از آن استفاده می شود.این دکوری  به صورت مجسمه کوچک و با رنگ آبکاری فورتیک طلایی تولید شده است. جنس این محصول سرامیکی می باشد.مجسمه درخت سرامیکی طلایی بزرگ :طول: 17  سانتیمترعمق: 17.5 سانتیمترارتفاع:2..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
کد محصول: HA162
بانکه  که به صورت تزیینی  مورد استفاده قرار می گیرد. این بانکه میتواند به صورت دکوری روی میز تلویزیون و یا آینه و کنسول و یا پاتختی مورد استفاده قرار بگیرد. جنس  این محصول از شیشه می باشد و رنگ رویه درب و تزیینات پایه ی فلزی آن رنگ لعابی پتینه می باشد.  دکوری بانکه شیشه..
0تومان
قیمت بدون مالیات:0تومان
نمایش 1 تا 21 از 77 (4 صفحه)

امروزه چیدمان خانه از فاکتورهای مهم طراحی داخلی منزل می باشد. چیدمان به دو دسته راحت و مدرن و کلاسیک و رسمی تقسیم میشود. در انتخاب و چیدمان دکوراسیون باید به نکات مهمی از جمله متراژ، شکل، نور، فضا و غیره توجه کرد. دکوراسیون خانه های با ابعاد متفاوت مثل مربع و مستطیل با هم متفاوت است.

خانه هایی که مشرف به نور طبیعی هستند، شرایط بهتری را برای دکور کردن دارند. در انتخاب دکوراسیون و چیدمان منزل، سلیقه و نظر صاحب خانه اهمیت دارد ولی قوانین و اصولی نیز در دکوراسیون وجود دارد، که برای هر چه بهتر شدن آن باید رعایت کرد.

خرید لوازم دکوری

با گذر زمان شکل و طرح و انتظارات از لوازم دکوراتیو تغییرات زیادی داشته است اما اصول اولیه ای وجود دارد که هرگز نمی توان آن را از لیست ویژگی های لوازم دکوری خط زد. چندین رکن اصلی در لوازم دکوری وجود دارد که شناخت و استفاده به هر خانه ای رنگ و بویی از زیبایی و جذابیت می بخشد. اگر به دنبال خرید لوازم دکوری هستید، حتما می‌دانید که قبل از خرید بهتر است چند مورد را مدنظر داشته باشید تا انتخاب بهتر و مناسب‌تری مطابق بودجه و سلیقه‌ی خود داشته باشید.

منظور از لوازم دکوراتیو چیست

به تکه های کوچکی از وسایل خانه که به راحتی جایگزین و حمل می شوند و عملکرد خاصی جز زیبایی ندارند لوازم دکوراتیو و اکسسوری گفته می شود. از جمله اکسسوری ها و لوازم دکوراتیو می توان به رومیزی، کوسن، مجسمه، گلدان، پرده، لوستر و قاب عکس اشاره کرد. این موارد که معمولا به کمک دکوراسیون داخلی خانه می آیند دسته های مختلفی مانند پارچه، گیاه و نقاشی ها را هم شامل می شوند. لوازم دکوراتیو لوازمی کوچک و قابل حمل هستند که معرف سلیقه صاحب خانه هستند. به کمک این لوازم می توان محیطی دلپذیر و دوست داشتنی در خانه ایجاد کرد.

اهمیت خرید لوازم دکوری

وسایل تزیینی و لوازم دکوری شیک حس خوبی به خانه شما می دهد و باعث تنوع در دکوراسیون و چیدمان منزل می شوند، بنابراین باید با توجه و ظرافت خاصی برای خانه انتخاب شوند. این لوازم دکوری فقط مخصوص به نشیمن و پذیرایی نیست و می توان از آن ها برای آشپزخانه نیز استفاده کرد. با کمی ایده و خلاقیت می توان از ساده ترین و ارزان ترین وسایل و حتی دورریختنی ها ، دکوری های فانتزی و حتی لوکس تهیه کرد. وسایل تزیینی بنا بر سبک خانه ، می تواند طراحی های سنتی و مدرن داشته باشد. برای دکوراسیون اتاق پذیرایی می توان از دکوری های لوکس تر استفاده کرد و برای آشپزخانه از وسایل فانتزی تر بهره برد. 

 استفاده از رنگ و بافت میتواند کمک بسیاری در دکوراسیون شما داشته باشد. به این صورت که اگر وسایل خانه شما شلوغ و دارای طراحی های بیشمار باشد با استفاده از کوسن و ملحفه و فرش های ساده میتوانید چیدمان خانه تان را چشم نواز و متعادل کنید و بالعکس اگر دارای وسایل ساده بودید میتوانید از از بافت ها و طرح های پرکار و شلوغ برای تنوع بیشتر استفاده کرد. متخصصان و کارشناسان دکوراسیون داخلی در استفاده از یک گلدان و یا تابلو با کیفیت و یا یک شاهکار نقاشی است زیرا که چیدمان خانه شما را بسیار زیبا و منحصر به فرد، نسبت به زمانی که از عناصر بی کیفیت و ارزان استفاده می کنید خواهد کرد.  

خرید لوازم دکوری

ابتدا در لیست محصولات نمایش داده شده لوازم دکوری مورد نظر خود را پیدا کنید، سپس روی محصول مورد نظر کلیک کنید تا وارد صفحه آن محصول شوید، سپس کمی پایین تر از قیمت درج شده برای محصول، رنگ و تعداد را انتخاب نموده تا قیمت نهایی محصول به شما نمایش داده شود.

جدیدترین لوازم دکوری خانه

امروزه دکوراسیون منزل رابطه‌ی مستقیم با سلیقه‌ی افراد دارد با این حال برخی از لوازم تزیینی هستند که ترند سال محسوب می‌شوند و استفاده از آن‌ها می‌تواند زیبایی خانه و مدرن تر شدن دکوراتیو را تا چندین برابر افزایش دهد. به طور مثال مجسمه‌های تزیینی سنگی، لوازم تزیینی دیواری با رنگ طلایی، یا آینه‌های گرد بزرگ که این روزها ترند هستند از جمله این محصولات به شمار می‌روند.

به صورت کلی  آینه یکی از مهم ترین و جذاب ترین وسایل دکور و تزئینات خانه است که نیاز اصلی هر خانه شمرده می‌شود. در حقیقت هیچ خانه‌ای را نمی‌توان بدون آینه تصور کرد بنابراین اگر به سایر لوازم دکوری منزل هم چندان علاقه‌ای نداشته باشید، نمی‌توانید نقش پر اهمیت آینه را در چیدمان و دلباز تر شدن منزل خود نادیده بگیرید.

بسته به مدل خانه و چیدمان آینه ها را می توان گوشه اتاق نشیمن، بالای مبل، روی یکی از دیوار های پذیرایی، بالای شومینه و… نصب کرد. اگر فضای خانه زیادی شلوغ است با استفاده از یک آینه ساده می توان به آن سادگی بخشید و اگر فضا خلوت است با کمک قاب های دور آینه در رنگ های مختلف می توان هم زمان شکوه، زیبایی و رنگ را به چیدمان خانه اضافه کرد.

خرید انواع لوازم دکوری خانه

آینه دکوراتیو

یکی از بهترین لوازم دکوری مدرن در منزل، آینه ها هستند به خصوص زمانی که از آینه هایی به شکل هندسی صحبت می کنیم. آینه های هندسی شکل مانند مربع، مثلث، پنج ضلعی و… تاثیر بسزایی بروی هنری نشان دادن دکوراسیون خانه می گذارند. 

آینه ها علاوه بر زیباتر کرده فضا به ایجاد خطای دید و بزرگ تر نشان دادن آن هم کمک می کنند. از ویژگی های مهم آینه ها می توان به تنظیم نور اشاره کرد. اگر به سقف خانه آینه به چسبانید نور خانه چندین برابر خواهد شد. اگر در گوشه های تاریک خانه آینه کوچک نصب کنید نور را به آن گوشه هدیه خواهید داد.

از زیباترین وسایل دکوری آینه ها هستند. آینه ها می توانند بنا به چیدمان خانه بزرگ و کوچک باشند. اگر به سقف خانه آینه زده شود نور خانه را چندین برابر خواهد کرد و اگر در گوشه ها گذاشته شود نور را به نقاط تاریک گوشه ها هدایت خواهد کرد. اگر فضای خانه شلوغ باشد با استفاده از یک آینه ساده میتوان سادگی آن را کاهش داد و اگر فضا خلوت باشد با استفاده از قاب های دور آینه در رنگ های مختلف میتواند شکوه و جلوه خاصی به چیدمان خانه ببخشد.

گلدان دکوری

انتخاب گلدان به عنوان دکوراسیون منزل گزینه ای آسان و مناسب است که در عین حال فضایی رمانتیک به گوشه و کنار خانه شما می بخشد. قرار دادن گل های طبیعی در گلدان نیز زیبایی گلدان را دو چندان می‌کند. افزودن گل‌های طبیعی به چیدمان خانه‌تان مانند افزودن حسی عاشقانه و سرشار از زندگی منزل است. چه گل های طبیعی و چه مصنوعی می توانید از پالت رنگ چیدمان خانه خود کمک بگیرید مثلا گل های زرد مکمل دیوار و مبل خاکستری و طوسی هستند یا گل های قرمز انتخاب خوبی برای چیدمان سبز یا آبی هستند.

انتخاب گلدان برای منزل یکی از انتخاب های راحت برای فضا می باشد، با این انتخاب شما میتوانید فضایی رمانتیک و سرزنده داشته باشید. قراردادن گل طبیعی در چیدمان خانه میتواند از روزمرگی ها کم کرده و باعث نشاط آن گردد. در انتخاب گل های داخل گلدان میتوان از پالت رنگی که در چیدمان خانه استفاده شده است کمک گرفت. 

ظروف تزیینی و کاسه

ظروف تزیینی و کاسه ها می تواند بخشی از چیدمان و دکور خانه باشد. طوری که میتوان روی میز، کنسول، دراور و یا میز جلو مبلی قرار گرفته و داخل آن را با سنگ های تزیینی و گل طبیعی و سنگ و مروارید و حتی خوراکی های خوشمزه پر کرد.

گیاهان مصنوعی دکوراتیو

اگر بخواهیم گوشه ای از اتاق را به طبیعت نزدیکتر کنیم میتوانیم از درختان و شاخه ها در هر ابعادی استفاده کرد. شاخه های کوچک برای تزیین کاسه ها و بزرگتر برای نصب در دیوار خانه بهره برد. جالب اینجاست که می توان از رنگ طبیعی خود شاخه در دکوراسیون استفاده کرد و یا رنگ های دیگری زد و به آن ظاهری متفاوت بخشید.

گل و گیاه

گیاهان در دکوراسیون نقش مهمی ایفا می کنند چون علاوه بر تصفیه دی اکسید کربن و اکسیژن رسانی در کاهش اضطراب و استرس هم نقش بسزایی دارد. ازجمله گیاهانی که می توان برای آپارتمان استفاده کرد میتوان به پیچک و بامبو و کاکتوس و سانسوریا اشاره کرد. گیاهان نیز در دسته بندی مینیمال، مدرن و کلاسیک قرار میگیرند. مثلا سرخس ها با برگ های ریز برای چیدمان کلاسیک و مجلل، کاکتوس ها به چیدمان مینیمال و گیاهان با گلها و برگ های پررنگ به چیدمان مدرن نزدیکتر هستند. 

شمع و جاشمعی

شمع ها می تواند فضای خاصی را در دکور خانه مخصوصا ورودی ها داشته باشد. شمع ها با رنگ و ابعاد متفاوت بر روی کنسول و غذاخوری قرار می گیرد. با استفاده از چیدمان متقارن در رنگ ها و ابعاد شمع ها می توان طرح متفاوتی به آن ها بخشید.

جعبه های دکوراتیو

جعبه های دکوراتیو از جمله لوازم و اکسسوری ست که می تواند فضای امنی برای ساعت و جواهرات و عینک شما باشد. یکی از جاهای قرار گرفتن این جعبه ها کنار در ورودی و روی کنسول می باشد. طرح ، اندازه و ابعاد و رنگ و جنس این جعبه ها می تواند متفاوت باشد.

لوازم دکوری مینیمال

استفاده از اکسسوری سفید به خانه گرما و جلوه خاصی میبخشد. می توانید یک گلدان یا مجسمه سفید را جلوی یک دیوار تک رنگ آبی یا سبز بگذارید تا با کنتراست ایجاد شده جلوه ای که به آن نقطه خانه می بخشد را ملاحظه کنید. چیدمان لوازم دکوری مانند شمع، گلدان و کاسه را در یک نقطه از خانه باعث به وجود آمدن یک نقطه کانونی می شود و ترکیب سفید با طلایی و نقره ای خانه را باشکوه و مجلل میکند.

سینی لاکچری

در گذشته از سینی برای جا به جا کردن غذا و چایی استفاده میشده است اما این روزها سینی ها یکی از وسایل تزیینی در چیدمان خانه به حساب می آیند.  با چیدن مجسمه های کوچک و شمع و گلدان هایی با ابعاد کوچک در سینی های آینه ای و یا فلزی میتوان تزیینات خاصی در پذیرایی و اتاق خواب و نشیمن داشت.

مجسمه تزیینی

مجسمه ها از نمونه ی بسیار کاربردی در تزیینات خانه می باشد. با مجسمه ها با ابعاد ، جنس و شکل های مختلف که می تواند نماد سرگرمی، حیوان، انسان و یا هر شی دیگری باشد، دکوراسیون خانه را منحصر به فرد و متناسب با سلیقه صاحب خانه چیدمان کرد.

رانر و شال تخت

ملحفه ها که درگذشته برای رویه تخت و یا بالشت استفاده می شد ، امروز شکل خاصی از تزیینات را به خود گرفته ، طوری که میتوان رنگ هایی متضاد را برای رویه صندلی و یا میز و یا حتی سبد کنار مبل استفاده کرد که امروزه به این ملحفه ها با این کاربرد شال مبل میگویند. شال مبل یکی از ترند های دکوراسیون چند سال اخیر شده است که میتوان از جنس نخی و یا چرم و یا کاموا باشد.

انواع کوسن

بالشتک های رنگی که به عنوان پالت رنگی در چیدمان خانه مورد استفاده قرار میگیرد، کوسن ها به عنوان عنصر تزئینی در خانه استفاده می شود و می بایست برای جذابیت بیشتر رنگی متضاد با پارچه مبل داشته باشند. استفاده از کوسن در سایز و رنگ مختلف و حتی گلدار و طرح دار برای مبلمان با پارچه ی ساده بسیار شیک و جذاب است.

انواع دریم کچر

از جمله نمادهایی که در باور عمومی مردم برخی کشورها برای دور شدن از کابوس و خواب بد استفاده می شود. این اکسسوری که در رنگ ها و طرح ها و جنس های مختلفی در دکوراسیون خانه استفاده میشود این روزها خاستگاه فراوان دارد و میتوان در دیوار پذیرایی و اتاق خواب از آن استفاده کرد.

لوستر و آباژور

نور نقش مهمی در زیبایی خانه شما دارد. استفاده از لوسترها در اتاق ها و پذیرایی نقش مکمل در چیدمان دارد و باعث جلوه بیشتر فضا می شود. رنگ طلایی در لوستر بسیار مجلل است. رنگ سیاه و سفید در دکوراسیون  مینیمال و لوسترهای رنگارنگ انتخاب خوبی در چیدمان مدرن است. آباژورها با دو مدل پایه بلند و پایه کوتاه در گوشه های نشیمن و اتاق خواب میتواند انتخاب خوبی باشد. آباژورهای کوتاه سرامیکی و سنگی بر روی میز عسلی و پاتختی استفاده می شوند. جنس آباژورها میتواند پارچه ای از جنس پارچه مبل باشد.

آثار هنری

استفاده از آثار هنری در دیوار خالی و سفید خانه ها می تواند تاثیر زیادی در دکوراسیون خانه داشته باشد. آثار هنری به دلیل منحصر به فرد بودن خود خانه و چیدمان را متفاوت می کند. آثار هنری میتواند مجسمه سنگی، فلزی، پلی استر، چوبی و یا دست ساز های رزینی باشد. از دیگر آثار هنری نقاشی ها هستند که می تواند رنگ های مختلفی داشته باشد و همراه با قاب هایی با طراحی مختلف جلوه خاصی به دیوار خانه ها بدهد.

نقاشی و تابلو دیواری

تابلوها یکی از لوازم تزیینی پرکاربرد در چیدمان خانه هستند، میتوانید با استفاده از عکس های قدیمی و یا نقاشی های متنوع و یا جملات انگیزشی و مثبت، مجموعه ای منحصر به فرد در دیوار اتاقتان داشته باشید. حتی میتوانید از تابلوهای هنری و سه بعدی و برجسته برای زیباتر شدن دیوارها استفاده کنید. خشک کردن گل های مورد علاقه و قاب کردن آنها می تواند ایده دیگری برای تابلو باشد.

بهترین جنس برای لوازم دکوری منزل

برای ساخت هر لوازم دکوری از جنس و متریال های مختلفی استفاده می شود، اما بیشتر لوازم دکوری ها با فلز، مغزی ام دی اف درجه یک خارجی، چوب، آینه، سیمان، پارچه یا انواع روکش‌های رنگ‌هایی مانند طلایی یا نقره‌ای که ظاهری لوکس به خانه می‌دهند تولید می‌شوند.

خرید اینترنتی لوازم دکوری

برای خرید لوازم دکوری، در قدم اول نیاز است در منوی سایت روی دسته‌بندی «تمام محصولات» کلیک کنید، یا مستقیما گزینه‌ی «لوازم دکوری» را از منوی بالای سایت انتخاب نمایید. سپس در لیست محصولات نمایش داده شده لوازم دکوری مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی محصول مورد‌نظرتان کلیک کنید تا وارد صفحه‌ی اختصاصی آن محصول شوید. پس از ورود به صفحه‌ی لوازم دکوری انتخابی‌تان، می‌توانید قیمت لوازم دکوری را مشاهده کنید و در ادامه با انتخاب جزییات مرتبط با آن، که بسته به نوع محصول متفاوت است، سایر موارد انتخابی را نیز تکمیل نمایید.

نحوه ارسال لوازم دکوری منزل

تمامی محصولات در بسته بندی ضربه گیر حبابدار به صورت محکم و با دوام و با در نظر گرفتن محصول به عنوان شکستنی ارسال و نهایت محافظت از محصول انجام میشود، در صورت سفارش حضوری در نمایشگاه دکوراسیون داخلی آریامون و یا سفارش به صورت اینترنتی، شرایط پرداخت و تسویه علاوه بر امکان پرداخت کامل اینترنتی، امکان پرداخت 50 درصد مبلغ فاکتور در هنگام ثبت سفارش به صورت پیش پرداخت و مابقی پس از تولید لوازم دکوری و ارسال تصویر نهایی محصول برای مشتری است. تمامی لوازم دکوری توسط شرکت های حمل و نقل طرف قرارداد با آریامون به سراسر کشور و در درب منزل تحویل میگردند.

قیمت لوازم دکوری

قیمت انواع لوازم دکوری با توجه به جنس و امکانات آن متفاوت است. جنس های جدید و روز بازار لوازم دکوری چوبی و لوازم دکوری ام دی اف است که در عین شیک بودن، به مرور زمان کمتر خسته کننده میشوند، برای مثال لوازم دکوری چوبی نسبت به لوازم دکوری ام دی اف کیفیت بالاتری دارد و دوامش هم بیشتر است، با این حال لوازم دکوری آینه‌دار قیمت بسیار بالاتری هم به نسبت سایر لوازم دکوری دارد.

تضمین کیفیت محصولات آریامون

برای اطمینان از این مورد کافیست تا پس از مشاهده تمامی محصولات بازار و نمایشگاه ها به صورت حضوری به شوروم آریامون مراجعه و جنس ساخت، کیفیت و قیمت لوازم دکوری ما را مقایسه نمایید، آریامون تولید کننده و فروشنده مستقیم محصولات خود بوده و از این طریق با حذف واسطه ها و فروشگاه های اینترنتی دکوراسیون توانسته قیمت نهایی لوازم دکوری را به شدت کاهش داده و برترین محصولات بازار جهانی را با قیمت بسیار مناسب ارائه نمایید.

تمامی لوازم دکوری آریامون با متریال های وارداتی خارجی درجه یک و با توجه به آخرین استاندارد‌های تولید، ساخته شده و دارای ضمانت‌نامه‌ی معتبر این شرکت هستند. با این حال هیچ تضمینی جایگزین بازدید و خرید حضوری محصولات از نزدیک نیست؛ شوروم آریامون طبق ساعات کاری مجموعه با هماهنگی قبلی، پذیرای بازدید و حضور شما عزیزان است. علاوه بر این ویدیو کامل از برخی سرویس ها در صفحه اینستاگرام شرکت منتشر شده و می توانید در آن جزئیات محصول را به دقت بیشتری مشاهده کنید.

ثبت سفارش اینترنتی لوازم دکوری منزل

در آریامون شما میتوانید محصول مورد نظر خود را در رنگ بندی های متنوع و سایز های مختلف سفارشی سازی کنید. همچنین می توانید هر یک از اجزاء سرویس را که مد نظر دارید سفارش دهید، زمان تحویل لوازم دکوری های آریامون در سریعترین زمان صورت موجودی انبار یک روزه و در صورت عدم موجودی حداکثر تا 15 روز کاری است. 

با این حال در آریامون شما میتوانید در لوازم دکوری مورد نظر خود تغییرات دلخواه خود را با توجه به سلیقه شخصی اعمال کنید و همچنین می توانید تصویر محصول مورد نظر خود را برای برآورد هزینه بر اساس جنس و رنگ برای تولید توسط ما ارسال کنید.

همچنین در محصولات امکان تولید اختصاصی و لوکس با بهترین جنس های موجود در بازار جهانی از جمله رنگ های خاص و لوکس با متریال های جدید و خاص مانند چوب و یا روکش های خاص در کنار تولید در حالت اقتصادی در نظر گرفته شده که برای اطلاعات بیشتر در مورد طراحی اختصاصی و سفارش محصول اختصاصی می توانید با پشتیبانی دکوراسیون داخلی آریامون تماس حاصل فرمایید.

خرید مستقیم از تولیدکننده
کاهش قیمت با حذف واسطه ها
انتخاب ابعاد و رنگ
ساخت سفارشی تمامی محصولات
ارسال سراسر کشور
تحویل درب منزل با بیمه کامل حوادث
تضمین کیفیت محصولات
ارائه ضمانت نامه کتبی معتبر