منو محصولات آریامون
سبد خرید شما

خرید جدیدترین مدل های میز آرایش ساده، جدید، مدرن، اسپرت و مینیمال

کد محصول: MT106
میز آرایش و آینه مدرن | میز آرایش مدل جدید ترکیه ایمیز آرایش و آینه مدرن مدل MT106 از مدل های جدید ترکیه ای است که از جنس MDF درجه یک با رنگ پوششی پلی استر و روکش چوب طبیعی گردو و بلوط می باشد که انتخاب نوع روکش چوب طبیعی برای مشتریان امکان پذیر است، همچنین لازم به ذکر است که شما عزیزان می توانید با..
10,000,000تومان
قیمت بدون مالیات:10,000,000تومان
کد محصول: MT102
میز آرایش ترکیه ای | میز آرایش مدرن به همراه آینه دیواریمیز آرایش ترکیه ای با ترکیب رنگ سفید و مشکی جزو طرح های میز آرایش مدرن است که به همراه آینه دیواری چند ضلعی فضای اتاق خواب را شیک و زیبا می کند.میز ارایش طرح کرکره ای سفید دارای چهار (4) کشو بزرگ و یک کشو کوچک در قسمت وسط میز می باشد که هنگام ن..
12,000,000تومان
قیمت بدون مالیات:12,000,000تومان
کد محصول: MT109
میز آرایش دخترانه | بهترین مدل های میز توالت جدید دخترانهمیز آرایش دخترانه با لبه های گرد و روکش چوب طبیعی بلوط به همراه درب های سفید رنگ جذابیت زیادی برای بانوان دارد.در میز توالت جدید دخترانه سه کشو بزرگ سمت چپ و یک کشو کوچک سمت راست که مناسب برای قرار دادن جواهرات است طراحی شده که در قسمت چپ این ..
10,000,000تومان
قیمت بدون مالیات:10,000,000تومان
کد محصول: MT110
میز آرایش دخترانه شیک | میز توالت فانتزی جدید از جنس چوبمیز آرایش دخترانه شیک از جنس تمام روکش چوب جزو طرح های فانتزی شرکت آریامون است که از مدل های جدید میز توالت چوبی می باشد.تصاویر انواع میز آرایش دخترانه شیک را می توانید به همراه قیمت مستقیم تولیدی روی وب سایت شرکت بررسی کنید و عکس نمونه های اجر..
11,000,000تومان
قیمت بدون مالیات:11,000,000تومان
کد محصول: MT152
میز آرایش چوبی پارچه ای به همراه آینه دیواریمیز آرایش چوبی دارای لبه های کرو است که در آن قسمت از پارچه استفاده شده و سه کشو بزرگ با دستگیره های گرد چوبی دارد.میز آرایش چوبی مدرن جزو مدل های خاص و جدید بازار می باشد که با روکش چوب طبیعی بلوط قابل تولید است و یک کشو کوچک که معمولا برای قرار دادن جواه..
8,500,000تومان
قیمت بدون مالیات:8,500,000تومان
کد محصول: MT151
انواع طرح میز آرایش عروس و میز توالت عروس با آینه و دراورهمواره از قدیم الایام رنگ سفید مناسب نو عروسان بوده است و هر جا رنگ سفید را میبینیم نا خود آگاه برای جهیزیه در نظر میگیریم بنابراین میز آرایش عروس مدل MT151 گزینه مناسبی برای نو عروسان می باشد، با توجه به رنگ روشن و شش کشو بودن و جادار بودن ای..
8,500,000تومان
قیمت بدون مالیات:8,500,000تومان
کد محصول: MT154
میز آرایش دخترانه فانتزی با مدل های اسپرت، ساده و مدرنامروزه  مدل های میز آرایش دخترانه فانتزی نسبت به طرح های کلاسیک متقاضی بیشتری دارد و خرید انواع میزآرایش اسپرت و مدرن برای جوانان بیشتر شده است.میز آرایش دخترانه فانتزی ساده دارای دو کشو بزرگ با رنگ پوششی طوسی و یک کشو کوچک نیز می باشد که صف..
8,500,000تومان
قیمت بدون مالیات:8,500,000تومان
کد محصول: MT157
میز توالت با آینه دیواری، طرح مدرن و جدیدمیز توالت با روکش چوب طبیعی بلوط و رنگ سفید جزو طرح های جدید و مدرن است که دارای سه کشو بزرگ با لبه های ابزار خورده گرد با دستگیره هایی که  داخل درب کشو طراحی شده است ظاهری شیک برای میز آرایش رغم زده.میز توالت MT157 جدیدترین طرح میز توالت و میز آرایش مدر..
8,500,000تومان
قیمت بدون مالیات:8,500,000تومان
کد محصول: MT156
میز آرایشی دخترانه | میز آرایشی جدید | میز آرایشی شیکمیز آرایشی  یکی از وسایل اصلی در اتاق خواب است که معمولا این میز آرایشی جدید را برای اتاق خواب خانم ها با سرویس خواب ست می کنند تا زیبایی فضا به چشم آید.میز آرایشی دخترانه MT156 دارای چهار عدد کشو از جنس ام دی اف  با دستگیره های گرد سفید..
8,500,000تومان
قیمت بدون مالیات:8,500,000تومان
کد محصول: MT111
میز آرایش اسپرت ترک | میز آرایش و آینه دیواری اسپرتمیز آرایش اسپرت با طراحی خاص و منحصر به فرد از مدل های پر طرفدار آریامون می باشد.این میز آرایش اسپرت دارای یک کمد با رنگ پوششی سفید و طرح سی ان سی لوزی شده است که از طرح های جدید و لوکس ترک می باشد و قسمت کشو میز از روکش چوب طبیعی گردو و بلوط تولید ..
14,000,000تومان
قیمت بدون مالیات:14,000,000تومان
کد محصول: MT130
میز آرایش ترک | عکس میز آرایش های لوکس و گران قیمت بازارمیز آرایش ترک مدل MT130 جزو طرح های لوکس و گران قیمت بازار است که همانند دیگر محصولات از متریال درجه یک در این میز آرایش چوبی ترک استفاده شده است.میز توالت چوبی ترک دارای یک کمد بزرگ سمت چپ با درب چوبی کرکره ای و سه کشو سمت راست با دستگیره های ..
14,000,000تومان
قیمت بدون مالیات:14,000,000تومان
کد محصول: MT103
میز آرایش سفید شش کشو جادار | میز توالت سفید برای عروسمیز آرایش سفید دارای شش کشو بزرگ و جادار می باشد که با ترکیب رنگ سفید و طوسی مناسب برای تازه عروس ها می باشد.میز توالت سفید از جنس ام دی اف با رنگ سفید است که از بهترین مدل های میز آرایش به همراه آینه با قیمت مناسب و ارزان می باشد. آینه مستط..
12,000,000تومان
قیمت بدون مالیات:12,000,000تومان
کد محصول: MT100
ایده انواع مدل میز آرایش کوچک | طرح های جدید میز آرایش کوچکمیز آرایش کوچک مناسب برای اتاق خواب کمجا که از طرح های جدید میز آرایش کوچک چوبی است از جنس ام دی اف با روکش چوب طبیعی بلوط می باشد.میز آرایش کمجا تک کشو با درب سفید رنگ و پایه های بلند چوبی جزو مدل های فانتزی و شیک است که فضای اتاق خواب را خ..
6,000,000تومان
قیمت بدون مالیات:6,000,000تومان
کد محصول: MT101
میز آرایش فانتزی | میز آرایش چوبی به همراه آینه بیضیمیز آرایش فانتزی مناسب برای اتاق خواب های کوچک که از طرح های جدید میز آرایش فانتزی چوبی است از جنس ام دی اف با روکش چوب طبیعی  بلوط می باشد.میز آرایش فانتزی با یک کشو  عریض تقسیم بندی شده برای جواهرات از جنس تمام روکش چوب  و پایه های..
7,000,000تومان
قیمت بدون مالیات:7,000,000تومان
کد محصول: MT153
میز آرایش مدرن | میز آرایش طرح اسپرت سیاه و نقره ایدر سال های اخیر دکوراسیون مدرن به دلیل سادگی خواهان بیشتری دارد در نتیجه دکوراسیون داخلی آریامون علاوه بر خرید اینترنتی آسان نمونه های میز آرایش مدرن را ارائه کرده است.میز آرایش مدرن و اسپرت دارای شش کشو بزرگ با رنگبندی نقره ای  و دستگیره های س..
7,500,000تومان
قیمت بدون مالیات:7,500,000تومان
کد محصول: MT155
میز توالت مدرن | میز توالت شش کشو چوبی سفیدمیز توالت مدرن مدل MT155 دارای شش کشو بزرگ با درب های سفید می باشد که صقحه رویه و کناره های این محصول با روکش چوب طبیعی  بلوط تولید می شود.میز آرایش چوبی از مدل های شیک و ارزان قیمت آریامون است که عکس ها و تصاویر آن و همچنین طرح های جدید در دسته بندی م..
8,500,000تومان
قیمت بدون مالیات:8,500,000تومان
کد محصول: MT104
میز آرایش دخترانه | مدل میز آرایش کم جا مدرن سفید دخترانهمیز آرایش دخترانه ساده سفید دارای سه کشو جادار از جدیدترین مدل های میز آرایش و میز توالت کم جا می باشد.قسمت صفحه میز آرایش دخترانه طرح و مدل کشویی است و روی سه کشو قرار میگیرد، همچنین آینه سفید ساده میز آرایش مدرن روی دیوار نصب میشود.میز آرایش..
10,000,000تومان
قیمت بدون مالیات:10,000,000تومان
کد محصول: MT107
میز آرایش ساده | نمونه میز های آرایشی سادهمیز آرایش ساده از جنس ام دی اف با روکش چوب طبیعی گردو و بلوط دارای سه کشو با درب کرم رنگ و دستگیره های سبز است که توسط تولید کننده آریامون ساخته می شود، همچنین قاب آینه مربع شکل این محصول با قسمت روکش چوب میز ارایش ست میشود و همچنین یراق آلات استفاده شده در ..
10,000,000تومان
قیمت بدون مالیات:10,000,000تومان
نمایش 1 تا 18 از 18 (1 صفحه)

میز آرایش یکی از مهم‌ترین وسایل دکوری و کاربردی اتاق خواب محسوب می‌شود. بنابراین بسیار مهم است که هنگام انتخاب میز آرایش دقت کافی به خرج دهید تا میز آرایش شما با دکوراسیون و چیدمان اتاق خوابتان همخوانی داشته باشد.

به طور کلی میزهای آرایش قابلیت ها و کاربردهای متفاوتی دارند و در زیبایی دکوراسیون اتاق‌ خواب نیز بسیار تاثیرگذار هستند.

اگر به دنبال خرید میز آرایش هستید، حتما می‌دانید که قبل از خرید بهتر است چند مورد را مدنظر داشته باشید تا انتخاب بهتر و مناسب‌تری مطابق بودجه و سلیقه‌ی خود داشته باشید.

قبل از هر چیزی، مشخص کنید که آیا می‌خواهید میز آرایشی با طرح مدرن، کلاسیک، روستایی و یا سبک دیگری داشته باشید. این به شما کمک می‌کند تا در مراحل بعدی از طراحی بهتر تصمیم بگیرید.

خرید میز آرایش

ابتدا در لیست محصولات نمایش داده شده میز آرایش مورد نظر خود را پیدا کنید، سپس روی محصول مورد نظر کلیک کنید تا وارد صفحه آن محصول شوید، سپس کمی پایین تر از قیمت درج شده برای محصول در قسمت انتخاب جنس ساخت، متریال تولید میز آرایش را انتخاب کنید، سپس در قسمت انتخاب عرض میز آرایش، سایز مورد نظر خود را برای میز آرایش انتخاب و در پایان با انتخاب دارا بودن یا نبودن ست محصول، قیمت نهایی نمایش داده می شود.

با دنبال کردن این مراحل و در نظر گرفتن سلیقه و نیازهای شما، می‌توانید یک میز آرایش جدید و شیک بخرید که به اتاق خوابتان زیبایی و کارایی بیشتری ببخشید.

میز آرایش جدید

میزهای آرایش دارای طیف گسترده ای هستند از کشودار گرفته تا میز آرایش با قفسه. اگرچه میزهای توالت کنسول دار برای اتاق خواب های کوچک تر محبوب هستند زیرا فضای بسیار کمی از کف را اشغال می کنند و اغلب فضای اضافی ندارد میزهای توالت بزرگتر هنوز یک انتخاب بسیار محبوب برای اکثر اتاق خواب ها هستند.

میز توالت می تواند دارای یک یا دو کشو در هر طرف باشد که ممکن است که  کشوها عمیق باشند تا بتوانید اقلام  بزرگتر را در آن قرار دهید یا تعداد بیشتری کشوی کم عمق که شما را قادر می سازد تعداد زیادی از اقلام کوچکتر را مرتب کنید.

رنگ میز آرایشی

انتخاب رنگ‌هایی که با بقیه دکوراسیون اتاق آرایش شما هماهنگ باشند، می‌تواند میز آرایش شما را زیبا و هماهنگ به نظر برساند. همچنین، اضافه کردن تزئینات مانند گلدان‌های کوچک، قاب‌های تزئینی یا وسایل دیگر می‌تواند به زیبایی میز شما اضافه کند.

خرید اینترنتی میز آرایش

برای خرید میز آرایش، در قدم اول نیاز است در منوی سایت روی دسته‌بندی «تمام محصولات» کلیک کنید، یا مستقیما گزینه‌ی «میز آرایش» را از منوی بالای سایت انتخاب نمایید. سپس در لیست محصولات نمایش داده شده میز آرایش مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی محصول مورد‌نظرتان کلیک کنید تا وارد صفحه‌ی اختصاصی آن محصول شوید. پس از ورود به صفحه‌ی میز آرایش انتخابی‌تان، می‌توانید قیمت میز آرایش را مشاهده کنید و در ادامه با انتخاب جنس ساخت یا روکش آن، که بسته به نوع محصول متفاوت است، سایر موارد انتخابی را نیز تکمیل نمایید.

میز آرایش مینیمال

این روزها طراحی مینیمال ترند اول دکوراسیون و چیدمان هر اتاق خوابی محسوب می‌شود، در خرید اینترنتی شما با مدل‌های فراوان،در طرح،رنگ،نقش،سبک‌های متفاوتی روبه رو هستید. مشاوره آنلاین می‌تواند در هر ساعتی از شبانه روز برای یک انتخاب مناسب راهنمایی کند و با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل درب منزل نیز از دیگر مزایای خرید اینترنتی میز آرایش مینیمال از آریامون است. 

میز آرایش دیواری یا میز آرایش کمجا

این مدل میز آرایشی‌ها با هوشمندی و نهایت دقت و ظرافت طراحی و تولید شده‌اند و برای اتاق‌های با متراژ کم، مستاجران و افرادی که جابه جایی دارند مناسب هستند. اگر به دنبال تنوع مدل میز توالت هستید یا قصد تغییر آن را دارید بهتر است میزهای کم جا را امتحان کنید.

میز آرایش چوبی

قبل از خرید میز آرایش حتما تصمیم بگیرید که قصد دارید چه نوع چوبی برای میز خود انتخاب کنید. به صورت کلی چوب‌های مختلفی وجود دارند که در طراحی میز آرایش بسیار شیک و زیبا عمل می‌کنند، مانند چوب راش، سنگاری، ماهگونی و …

میزهای آرایشی چوبی به سه دسته ی میز چوبی ، میز ام دی اف و میز هایگلاس تقسیم می شود که در این بین میز چوبی و میز هایگلاس از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، این نوع میزها در رنگ ها و ابعاد مختلفی تولید شده است .

میز آرایش ساده

میز آرایش ساده یکی از مدل‌های پرطرفدار میز آرایش است که این روزها طرفدار بسیاری پیدا کرده است. به صورت کلی در طراحی میز آرایش ساده از جزییات کم‌تری نسبت به سایر مدل‌ های میز آرایش استفاده می‌شود.

میز آرایش دراور

با توجه به اینکه اغلب خانم ها از لوازم آرایشی متعددی برای آرایش صورت خود استفاده می کنند بهتر است که از میزهای با تعداد کشوری 4 عدد و بیش از آن بکار برد بدین شکل براحتی می توانید تمامی لوازم آرایشی خود را به صورت منظم داخل کشوها قرار دهید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های کشودار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد.

میز آرایش دخترانه

میزهای آرایش دخترانه به شکلی زیبا و کارآمد طراحی می شوند و دارای رنگ‌بندی‌های دخترانه‌ی جذابی مانند صورتی، سفید، گلبهی و به صورت کلی رنگ‌های شاد است. به طور مثال میز آرایش دخترانه صورتی یکی از پرطرفدارترین رنگ‌بندی‌ های میز آرایشی میان دختران است که با دکوراسیون دخترانه و چیدمان رنگ‌های روشن و ساده مانند سفید، آبی روشن، سبز آبی، انواع تناژ رنگ صورتی و گلبهی تطابق دارد.

میز آرایش فانتزی

اگر فرزندتان در سن نوجوانی است یا رویایی فانتزی دارد و با دنیای دیزنی و پرنسس‌هایش آشنا شده و با آن‌ها رویاپردازی می کند، بهتر است به سراغ میز آرایش فانتزی بروید. این میزها در طرح‌ها و رنگ‌های فانتزی طراحی و تولید می‌شوند و بسیار برای دختران نوجوان مناسب هستند و در رنگ های دخترانه مانند سفید، صورتی و گلبهی قابل سفارش هستند.

مدل میز آرایش لاکچری

در این طرح از میزهای آرایش از قوطی های استیل جهت ساخت میز بکار می رود این نوع میزها گرانترین نوع میز آرایشی است به همین دلیل در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی مشکی رنگ باید از میز استیل طلایی بکار برد.

میز آرایش دیواری مدرن

جدیدترین مدل میز آرایشی بدون تردید میز شیشه ای به شمار می رود ، میز شیشه ای به دو دسته ی میز شیشه ای لیزری و میز شیشه ای خم تقسیم می شود که نوع خم به طبع جذاب نظر می رسد ، برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

میز آرایش کلاسیک

اگر اتاق کوچکی دارید، استفاده از آینه‌ها و میزهای بزرگ بی‌معنی است، زیرا فضای قابل‌توجهی از اتاق را اشغال می‌کنند. سبک‌های کلاسیک، سلطنتی، مدرن و سنتی نیز هر کدام در انتخاب آینه میز آرایش مؤثر هستند.اگر به فکر قرار دادن میز آرایش کنار رادیاتور هستید، بهتر است در جانمایی آن تجدید نظر کنید.

محصولات مراقبت از پوست و لوازم آرایشی در فضایی که دمای متغیر دارد چه سرما زیاد و چه گرمای زیاد، به سرعت تغییر شکل می دهند و فاسد می شوند. دور بودن میز آرایش از رادیاتور، کولر گازی، بخاری و ... ضروری است.

میز آرایش مدرن

جدیدترین طرح میزهای آرایشی بدون تردید میز شیشه ای به شمار می رود ، میز شیشه ای به دو دسته ی میز شیشه ای لیزری و میز شیشه ای خم تقسیم می شود که نوع خم به طبع جذاب نظر می رسد ، برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

میز آرایش اسپرت

میز آرایش اسپرت از دیگر مدل‌های پرفروش میز توالت است که این روزها بسیار محبوب است و بیش‌تر باب میل و سلیقه‌ی پسران نوجوان است. در طراحی این میزها از کاراکترهای محبوب و سوپرهیروها استفاده می‌شود و رنگ بدنه‌ی آن ها معمولا رنگ‌های آبی، بنفش، قرمز یا رنگ‌هایی از این دست هستند.

طراحی میز تلویزیون

طراحی بخش بالایی میز آرایش که معمولا شامل آینه و نورپردازی است، بسیار مهم است. محل قرارگیری صحیح آینه، قاب آینه، چراغ و سایر اجزا را هنگام سفارش و خرید میز آرایش در نظر بگیرید. همچنین، فضای کافی برای ذخیره لوازم آرایشی و جعبه‌های ذخیره‌سازی را در نظر داشته باشید.

میز آرایش دخترانه جدید

میزهای آرایش در واقع مهم ترین و کاربردی ترین نوع میز در یک ساختمان مسکونی محسوب می شود چرا که در طول به کرات توسط خانم ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، جدیدترین مدل میز آرایش با نام میز آرایش دخترانه شناخته شده است

میز آرایش پایه دار

اینکه میز آرایش شما دارای پایه باشد و یا نباشد، موضوعی است که فقط و فقط بسته به سلیقه و میل شما دارد؛ اما با این حال ما توصیه می کنیم در صورت تمایل به سراغ میزهای پایه دار بروید تا حداقل بتوانید در بازه های زمانی منظمی، زیر آن را جارو و تمیز نمایید.

میز آرایش عروس

عطر و ادکلن جزو جدانشدنی یک اتاق شیک هستند. در کنار این اقلام، محصولات مرتبط با آرایش مو مانند تافت، روغن‌ها، ژل و مواردی از این قبیل نیز روی میز آرایش تازه‌ عروس‌ها و دختران وجود دارند. به‌ دلیل تفاوتی که در سایز و اندازه ی لوازم آرایش و شیشه‌های عطر و ادکلن وجود دارد، هیچ‌گاه نمی‌توان چینش خاص و منظمی را برایشان درنظر گرفت.

بهترین و آسان‌ترین راه، استفاده از یک سینی تزیینی بزرگ است. از این طریق می‌توانید کلیه عطرها و اسپری‌ها را داخل آن سینی بچینید و میز توالت را منظم کنید. سینی‌هایی از جنس رزین، سرامیک و آینه که در رنگ های طلایی براق یا نقره‌ای متالیک وجود دارند، جلوه فریبنده‌ای به اتاق شما می‌دهند.

قیمت میز آرایش

قیمت انواع میز آرایش با توجه به جنس و امکانات آن متفاوت است. جنس های جدید و روز بازار میز آرایش چوبی و میز آرایش ام دی اف است که در عین شیک بودن، به مرور زمان کمتر خسته کننده میشوند، برای مثال میز آرایش چوبی نسبت به میز آرایش ام دی اف کیفیت بالاتری دارد و دوامش هم بیشتر است، با این حال میز آرایش چوبی قیمت بسیار بالاتری هم به نسبت میز آرایش ام دی اف دارد.

مدل میز آرایش

میزهای آرایش مدل‌های بسیار متنوع و مختلفی دارند که به صورت فهرست وار در ادامه به معرفی انواع مدل های میز آرایش پرداخته‌ایم:

۱. میز آرایش با آینه قدی

۲. میز آرایش مدرن

۳. میز آرایش کلاسیک

۴. میز آرایش پرنسسی

۵. میز آرایشی کنسول

۶. میز آرایشی دراور یا میز آرایشی کشو دار

۷. میز آرایشی فلزی

میز آرایش مرمر

انواع میز آرایش مرمر یا میز آرایش طرح سنگ را می‌توان در منازل مدرن امروزی به کار برد. این سنگ‌های رگه‌دار در هال، پذیرایی، ورودی منزل یا حتی محل کار به عنوان میز کنفرانس کاربرد دارند. رگه‌های صفحه میزهای سنگی مرمر، هم دل‌نواز و ظریف‌اند؛ هم نمایی لوکس و جدید به محلی که دکور می‌کنید؛ می‌بخشند.

میز آرایش پرنسسی

میز آرایش پرنسسی یکی از مدل های بسیار پرطرفدار میز آرایش است. آینه های میز آرایشی نیز به دو دسته ی آینه های آرایشی چراغ دار و آینه بک لایت تقسیم می شود که دراین بین آینه چراغ دار از شدت نورپردازی بیشتر است اما آینه بک لایت طرح جدید تری نسبت به آینه چراغ دار به شمار می رود .

آینه میز آرایش

یکی از مهم ترین بخش های هر میز آرایشی آینه‌ی آن است. این مساله که آینه‌ میز آرایش شما از لحاظ ظاهری کاملا متناسب با طراحی و ساختار میز باشد بسیار حائز اهمیت است. انتخاب آینه میز آرایش بسیار سلیقه‌ای است. بعضی از افراد دوست دارند آینه میز آرایشی کاملا به سطح میز بچسبد. برخی دیگر از افراد نیز دوست دارند که آینه میز آرایشی به صورت دیواری باشد و به صورت مجزا از سطح میز قرار بگیرد.

صندلی میز آرایش

حتما شما هم این تجربه را داشته اید که موقع استفاده از میز آرایش، به صورت ایستاده‌ یا روبه‌جلو کمی خم شده‌اید تا بتوانید از آینه‌ی میز آرایش به خوبی استفاده کنید. نقش صندلی میز آرایش درست همین جاست که اهمیت پیدا می‌کند. با این حال باید قبل از هر چیز توجه داشته باشید که صندلی میز آرایش شما کاملا متناسب با مدل و نوع کارکرد، و همچنین ظاهر میز آرایشی‌تان باشد.

پاف میز آرایش

اغلب ما با پاف و کاربردهای بی نظیری که دارد آشنایی داریم. پاف ها انواع مختلفی دارند و اغلب به صورت گرد یا مربع طراحی می‌شوند. برخی دیگر از پاف‌ها نیز دارای صندوقچه هستند که می‌توان از آن برای مرتب‌سازی و ارگانایز کردن وسایل اضافی اتاق استفاده کرد. به همین می‌توان گفت پاف‌ها از جمله کاربردی ترین وسایل داخل اتاق خواب هستند.

صندلی میز آرایش گرد

فرقی نمی‌کند برای میز آرایش خود از پاف استفاده می‌کنید یا از انواع مختلف صندلی مانند صندلی میز آرایش گرد، به صورت کلی در هر دو نوع صندلی میز آرایش ارتفاع صندلی حدودا عددی بین ۴۰ تا ۴۵ در نظر گرفته می شود.

میز آرایش سفید

این روزها به دلیل مینیمال شدن طراحی‌ دکوراسیون داخلی، اغلب از رنگ سفید برای طراحی و چیدمان لوازم منزل استفاده می شود. رنگ سفید به دلیل همپوشانی خوبی که با سایر لوازم دارد یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین رنگ‌ها در سفارش محصولات دکوراسیون است. میز آرایش سفید نیز یکی از محبوب ترین میزهای توالت است که با تمامی رنگ‌ها مطابقت دارد و ظاهر بسیار جذاب و درخشانی به اتاق خواب شما می‌بخشد.

انتخاب رنگ سفید برای میز توالت باعث می‌شود که هم اتاق خواب شما بزرگ دیده شود و هم زیبایی اتاق را دو چندان می‌کند اما اگر از جمله افراد  با نشاط هستید و دیدن رنگ شاد به شما انرژی و حس خوب میدهد میز توالت رنگی انتخاب جذابی است.

ابعاد استاندارد میز آرایش

به صورت کلی تمامی میزهای آرایش در عمق ۴۰ تا ۵۰ سانتی متر، و با طول ۷۰ الی ۸۰ سانتی متر تولید می‌شوند. لازم به توضیح است که این اندازه‌ها ثابت نبوده و بنا به انتخاب مشتری می‌تواند متفاوت باشد. اما قبل از خرید میز آرایش بهتر است به محل قرارگیری آن در منزل و اتاق خوابتان توجه داشته باشید.

اگر به دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب خود اهمیت میدهید، پس میدانید که برای حفظ هارمونی دکوراسیون و زیبایی هر چه بیشتر باید میز آرایش شیک و زیبایی هم تهیه کنید. در این نوشته تلاش شده نکات مهم هنگام خرید میز آرایش به شما ارائه شود.  پس پیشنهاد میکنیم قبل از خرید این نکات مهم خرید میز آرایش را بخوانید.

میز آرایش که به نوعی یک دراور یا کمد چند منظوره هست، هر روز نقش پررنگتری در دکوراسیون خانه پیدا می کند به طوری که امروزه در خانه ها کمتر دکوراسیون منزل جدیدی می‌بینید که از میز آرایش یا میز توالت در دکوراسیون و چیدمان اتاق خود استفاده نکرده باشند.

جدیدترین مدل های میز توالت

مرکز فروش میز آرایش جدید با مدل های ترکیه ای و اسپرت، میز آرایش ساده با قیمت مناسب، انواع میز آرایشی مدرن، خرید میز توالت 2022 برای عروس، شیک و ارزان.

به صورت کلی در طراحی جدیدترین مدل های میز توالت از چوب و یا فلز در نظر استفاده می شود اما با این وجود شما می توانید با میزهای سبک و حتی سنگین تری نیز در بازار مواجه شوید که با دیگر متریال های صنعتی ساخته و پرداخته شده اند. یادتان باشد میز آرایش شما از هر جنسی که باشد باید مقاوم ساخته شده و از روکشی ضد آب و ضد خش نیز برخوردار باشد.

میز آرایش با آینه قدی

آینه های میز آرایشی نیز به دو دسته ی آینه های آرایشی چراغ دار و آینه بک لایت تقسیم می شود که دراین بین آینه چراغ دار از شدت نورپردازی بیشتر است اما آینه بک لایت طرح جدید تری نسبت به آینه چراغ دار به شمار می رود.

در انتخاب میز یکی از مهمترین مواردی که باید به آن دقت کرد جنس و قیمت میز است. شما باید از یک فروشنده معتبر خرید کنید تا هم خیالتان از قیمت و هم از جنس میز راحت باشد. جنس با کیفیت باعث می شود زمان طولانی تری بتوان از یک وسیله استفاده کرد.

اگر فضای اتاق کوچک باشد می توانید از میزهای آرایشی کوچکی انتخاب کنید که قفسه های مخفی در پشت آینه و … دارند و این می تواند در مرتب کردن فضا به شما کمک کند. میز های اسپرت با آینه قدی برای دختر خانم هایی که علاقه دارند علاوه بر آرایش لباس خود را در آینه چک کنند بسیار مفید است.

میزها را با متریال‌های مختلفی تهیه می‌کنند. قبلا همه‌ی میزها چوبی بودند ولی امروزه با متریال‌های مختلفی مانند ام دی اف یا حتی فلز تهیه می‌شوند. با توجه به بودجه و با توجه به سایر وسایل اتاق، متریال مورد نظر را انتخاب کنید.

جنس میز توالت

علاوه بر سبک، مواد مورد استفاده در ساخت میز آرایش نیز اهمیت زیادی دارد. از نظر تاریخی بیشتر مبلمان (که شامل میز آرایش هم می شود) از چوب ساخته شده اند ولی با توسعه جنبش های جدید طراحی و پیشرفت فناوری های ساخت و تولید، مواد جدیدی از جمله فلز ، شیشه، انواع چوب های مصنوعی و … ظاهرهای متفاوتی را خلق می کنند. البته مهمترین تاثیر متریال در قیمت میز آرایش نیز هست.

خرید اینترنتی میز توالت

خرید اینترنتی پرفروش ترین مدل های میز آرایش ۲۰۲۳ می تواند گزینه‌ی مناسبی برای کسانی باشد که تمایل دارند تعداد زیادی از مدل های متنوع میز آرایش را به صورت یکجا مشاهده کرده و مشخصات هر کدام را با یکدیگر بررسی کنند تا بتوانند انتخاب خوبی داشته باشند. در وب سایت آریامون این قابلیت وجود دارد که افراد با مشاهده‌ی تصاویر و مشخصات فنی تمام محصولات میز آرایش، و همچنین بررسی قیمت میزها، گزینه‌ی مورد نظر خود را انتخاب نموده و برای خرید اینترنتی یا بازدید حضوری و ثبت سفارش خرید میز آرایش اقدام نمایند.

ثبت سفارش اینترنتی میز آرایش

در آریامون شما میتوانید محصول مورد نظر خود را در رنگ بندی های متنوع و سایز های مختلف سفارشی سازی کنید. همچنین می توانید هر یک از اجزاء سرویس را که مد نظر دارید سفارش دهید، زمان تحویل میز آرایش های آریامون در سریعترین زمان صورت موجودی انبار یک روزه و در صورت عدم موجودی حداکثر تا 15 روز کاری است. 

با این حال در آریامون شما میتوانید در میز آرایش مورد نظر خود تغییرات دلخواه خود را با توجه به سلیقه شخصی اعمال کنید و همچنین می توانید تصویر محصول مورد نظر خود را برای برآورد هزینه بر اساس جنس و رنگ برای تولید توسط ما ارسال کنید.

همچنین در محصولات امکان تولید اختصاصی و لوکس با بهترین جنس های موجود در بازار جهانی از جمله رنگ های خاص و لوکس با متریال های جدید و خاص مانند چوب و یا روکش های خاص در کنار تولید در حالت اقتصادی در نظر گرفته شده که برای اطلاعات بیشتر در مورد طراحی اختصاصی و سفارش محصول اختصاصی می توانید با پشتیبانی دکوراسیون داخلی آریامون تماس حاصل فرمایید.

کلیه محصولات در تمامی رنگ بندی ها به سلیقه شما قابل تولید هستند و می توانید در این زمینه برای راهنمایی و مشاوره واحد فروش در تماس باشید.

سوالات متداول خرید میز آرایش

امکان بازدید حضوری از میز آرایش وجود دارد؟

بله، پربازدیدترین میز آرایش آریامون را میتوانید به صورت حضوری در نمایشگاه این شرکت از نزدیک مشاهده نمایید اما با توجه به تنوع بسیار زیاد محصولات آریامون امکان بازدید از تمامی محصولات با متریال‌های مختلف وجود ندارد. با این حال امکان مشاهده تمامی متریال های مورد استفاده کارخانه در شوروم فراهم شده است.

آیا امکان انتخاب رنگ بندی میز آرایش وجود دارد؟

بله، در بیشتر محصولات انتخاب رنگ تمام یا قسمتی از محصول توسط مشتری امکان پذیر است و می توانید به صورت حضوری و یا غیر حضوری از طریق تماس با واحد فروش آریامون نسبت به انتخاب رنگ میز آرایش اقدام نمایید.

نحوه ثبت سفارش میز آرایش به چه صورتی است؟

برای ثبت سفارش میز آرایش از طریق وب سایت شرکت لطفا صفحه راهنمای خرید از آریامون را مشاهده نمایید همچنین در ساعات اداری می توانید به آسانی سفارشات خود را از طریق تماس تلفنی با واحد فروش مجموعه آریامون و یا ارتباط با پشتیبانی آنلاین مشتریان در نرم افزار های واتساپ، تلگرام و اینستاگرام با راهنمایی و مشاوره همکارانمان ثبت نمایید.

آیا آریامون یک فروشگاه اینترنتی میز آرایش است؟

خیر، آریامون تولید کننده محصولات خاص و سفارشی دکوراسیون داخلی از بهترین ژورنال های روز ترکیه و اروپا است و جنس، متریال، کیفیت تولید و البته قیمت مثال زدنی بیانگر تمامی این ویژگی هاست. برای مشاهده محصولات و بازدید حضوری از شوروم آریامون با واحد فروش تماس حاصل کنید.


خرید مستقیم از تولیدکننده
کاهش قیمت با حذف واسطه ها
انتخاب ابعاد و رنگ
ساخت سفارشی تمامی محصولات
ارسال سراسر کشور
تحویل درب منزل با بیمه کامل حوادث
تضمین کیفیت محصولات
ارائه ضمانت نامه کتبی معتبر