منو محصولات آریامون
سبد خرید شما
حمل محصولات آریامون تا داخل منزل رایگان است

گارانتی و ضمانت نامه

ما میدانیم که هیچ برندی بدون کسب رضایت خریداران و تلاش برای کسب وفاداری آن ها پیشرفت نخواهد کرد، بنابراین مبنای آریامون را بر صداقت و شرح اطلاعات دقیق محصول و تحویل بی نقص آن گذاشته ایم، با این حال ممکن است در بعضی موارد در روند تولید و یا خدمات تاخیر به وجود بیاید و زمان حل آن کمی طولانی گردد، اما نهایتا هیچ مشکلی نباید برای خریدار باقی بماند و این تعهد ماست که آن را برطرف کنیم.

ضمن اطمینان کامل از محصولات و تولیدات این مجموعه و نهایت تلاش برای فراهم آوردن یک بستر مطمئن برای خریدی آسان و راحت و همکاری مستمر پرسنل این مجموعه به جهت کسب حداکثر رضایت شما عزیزان از کالا و خدمات این شرکت، تمامی محصولات دکوراسیون داخلی آریامون شامل 12 ماه گارانتی و 36 ماه خدمات پس از فروش گردیده است تا گامی بزرگتر در راستای مشتری مداری و کسب اعتباری قابل ستایش برای این برند محبوب  برداشته باشیم.

شرایط ضمانت نامه محصولات تولید شده آریامون به شرح ذیل می باشد.

گارانتی و ضمانت نامه آریامون

 • کاربر، مشتری یا خریدار ملزم به رعایت تمام موارد قوانین و مقررات آریامون می باشد و گارانتی و ضمانت نامه محصولات آریامون با در نظر گرفتن تمام مفاد قوانین معتبر است.
 • موارد ضمانت نامه شامل هزینه های تعمیر و سرویس ناشی از اشکال در تولید محصول و یراق آلات استفاده شده در محصول که در زمان استفاده به صورت معمول دچار مشکل می شود خواهد شد.
 • چرم، پارچه، شیشه، آینه و یراق آلات برقی شامل گارانتی نمی باشد.
 • در صورتی که خسارت وارد شده به تشخیص کارشناسان آریامون ناشی از موارد غیر عادی (سهل انگاری در نگهداری و استفاده غیر اصولی یا کاربرد غیر متعارف مانند: شستشو، آب خوردگی و یا حمل و نقل غیر اصولی) باشد، شامل گارانتی نمی باشد.
 • بعد از اولین سرویس (تعمیر یا تعویض) قطعه مذکور تا سه ماه پس از آن ضمانت گردیده و سایر قطعات همچنان طبق مدت زمان قید شده در فاکتور تحت پوشش ضمانت خواهد بود.
 • هزینه ایاب و ذهاب پس از یک ماه از شروع ضمانت از خریدار محترم دریافت میگردد.
 • پس از اتمام ضمانت یک ساله در مدت سه سال خدمات پس از فروش کلیه هزینه ها بر عهده خریدار محترم می باشد.
 • اگر خسارت وارده شده ناشی از کشیده شدن اجسام نوک تیز بر روی محصول یا قرار دادن اجسام سنگین، داغ، خیلی سرد و یا حمل و نقل و مونتاژ توسط افراد غیر متخصص و خارج از افراد مورد تایید آریامون باشد، گارانتی ساقط می گردد.
 • گارانتی محصولات در مقابل خسارات ناشی از بلایای طبیعی (سیل، زلزله، آتش سوزی، …) از درجه اعتبار ساقط می گردد.
 • مدت زمان تامین قطعات یدکی متناسب با مدت زمان تامین کالا خواهد بود.
 • مدت زمان تعمیر و یا تعویض کالای دارای اشکال در تولید متناسب با مدت زمان درج شده در فاکتور خواهد بود.
 • تخت خواب‌های آریامون تنها در صورتی شامل گارانتی خواهند شد که تمام تاج تخت خواب بر روی دیوار تکیه شده باشد. (به طور کامل به دیوار چسبیده باشد)
 • گارانتی محصولات آریامون در صورت استفاده غیر متعارف و خارج از کاربری از  پیش تعیین شده ساقط می گردد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه آریامون همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و آریامون تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور، پیگیری و خسارت را پس از مطالبه از شرکت حمل و نقل جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید همگی در زمان تحویل سفارش توسط خریدار یا مشتری بررسی و در حضور مامور حمل به آریامون اطلاع داده شود. در صورت مشاهده و وجود مشکل در محصول، از قبول آن خودداری کرده و پس از هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش آریامون، کالای آسیب دیده باید به همراه تصاویر گرفته شده، صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به کارخانه آریامون ارسال شود. در این شرایط آریامون در راستای تسهیل امور، پیگیری خسارات بوجود آمده را انجام داده و پس از مطالبه از شرکت حمل کننده سفارش تصمیم به تعمیر، تولید مجدد یا عودت وجه سفارش می نمایید.

برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره خرید محصولات میتوانید ب واحد فروش آریامون تماس حاصل بفرمایید.

خرید مستقیم از تولیدکننده
کاهش قیمت با حذف واسطه ها
انتخاب ابعاد و رنگ
ساخت سفارشی تمامی محصولات
ارسال سراسر کشور
تحویل درب منزل با بیمه کامل حوادث
تضمین کیفیت محصولات
ارائه ضمانت نامه کتبی معتبر