منو محصولات آریامون
سبد خرید شما

گارانتی و ضمانت نامه

ما میدانیم که هیچ برندی بدون کسب رضایت خریداران و تلاش برای کسب وفاداری آن ها پیشرفت نخواهد کرد، بنابراین مبنای آریامون را بر صداقت و شرح اطلاعات دقیق محصول و تحویل بی نقص آن گذاشته ایم، با این حال ممکن است در بعضی موارد در روند تولید و یا خدمات تاخیر به وجود بیاید و زمان حل آن کمی طولانی گردد، اما نهایتا هیچ مشکلی نباید برای خریدار باقی بماند و این تعهد ماست که آن را برطرف کنیم.

ضمن اطمینان کامل از محصولات و تولیدات این مجموعه و نهایت تلاش برای فراهم آوردن یک بستر مطمئن برای خریدی آسان و راحت و همکاری مستمر پرسنل این مجموعه به جهت کسب حداکثر رضایت شما عزیزان از کالا و خدمات این شرکت، تمامی محصولات دکوراسیون داخلی آریامون شامل 12 ماه گارانتی و 36 ماه خدمات پس از فروش گردیده است تا گامی بزرگتر در راستای مشتری مداری و کسب اعتباری قابل ستایش برای این برند محبوب  برداشته باشیم.

شرایط ضمانت نامه محصولات تولید شده آریامون به شرح ذیل می باشد.


گارانتی و ضمانت نامه آریامون


 • کاربر، مشتری یا خریدار ملزم به رعایت تمام موارد قوانین و مقررات آریامون می باشد و گارانتی و ضمانت نامه محصولات آریامون با در نظر گرفتن تمام مفاد قوانین و مقررات معتبر است.
 • موارد ضمانت نامه شامل هزینه های تعمیر و سرویس ناشی از اشکال در تولید محصول و یراق آلات استفاده شده در محصول که در زمان استفاده به صورت معمول دچار مشکل می شود خواهد شد.
 • چرم، پارچه، شیشه، آینه و یراق آلات برقی شامل گارانتی نمی باشد.
 • در صورتی که خسارت وارد شده به تشخیص کارشناسان آریامون ناشی از موارد غیر عادی (سهل انگاری در نگهداری و استفاده غیر اصولی یا کاربرد غیر متعارف مانند: شستشو، آب خوردگی و یا حمل و نقل غیر اصولی) باشد، شامل گارانتی نمی باشد.
 • بعد از اولین سرویس (تعمیر یا تعویض) قطعه مذکور تا سه ماه پس از آن ضمانت گردیده و سایر قطعات همچنان طبق مدت زمان قید شده در فاکتور تحت پوشش ضمانت خواهد بود.
 • هزینه ایاب و ذهاب پس از یک ماه از شروع ضمانت از خریدار محترم دریافت میگردد.
 • پس از اتمام ضمانت یک ساله در مدت سه سال خدمات پس از فروش کلیه هزینه ها بر عهده خریدار محترم می باشد.
 • اگر خسارت وارده شده ناشی از کشیده شدن اجسام نوک تیز بر روی محصول یا قرار دادن اجسام سنگین، داغ، خیلی سرد و یا حمل و نقل و مونتاژ توسط افراد غیر متخصص و خارج از افراد مورد تایید آریامون باشد، گارانتی ساقط می گردد.
 • گارانتی محصولات در مقابل خسارات ناشی از بلایای طبیعی (سیل، زلزله، آتش سوزی، …) از درجه اعتبار ساقط می گردد.
 • مدت زمان تامین قطعات یدکی متناسب با مدت زمان تامین کالا خواهد بود.
 • مدت زمان تعمیر و یا تعویض کالای دارای اشکال در تولید متناسب با مدت زمان درج شده در فاکتور خواهد بود.
 • تخت خواب های آریامون در صورتی شامل گارانتی خواهد شد که تمام تاج تخت خواب بر روی دیوار تکیه شده باشد. (به طور کامل به دیوار چسبیده باشد)
 • گارانتی محصولات آریامون در صورت استفاده غیر متعارف و خارج از کاربری از  پیش تعیین شده ساقط می گردد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه آریامون همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و آریامون تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور، پیگیری و خسارت را پس از مطالبه از شرکت حمل و نقل جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید همگی در زمان تحویل سفارش توسط خریدار یا مشتری بررسی و در حضور مامور حمل به آریامون اطلاع داده شود. در صورت مشاهده و وجود مشکل در محصول، از قبول آن خودداری کرده و پس از هماهنگی با واحد خدمات پس از فروش آریامون، کالای آسیب دیده باید به همراه تصاویر گرفته شده، صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به کارخانه آریامون ارسال شود. در این شرایط آریامون در راستای تسهیل امور، پیگیری خسارات بوجود آمده را انجام داده و پس از مطالبه از شرکت حمل کننده سفارش تصمیم به تعمیر، تولید مجدد یا عودت وجه سفارش می نمایید.

برای اطلاعات بیشتر یا مشاوره خرید محصولات میتوانید با واحد فروش آریامون تماس حاصل بفرمایید.

خرید مستقیم از کارخانه
از طراح و تولید کننده به بهترین قیمت
انتخاب ابعاد و رنگ
ساخت سفارشی تمامی محصولات
ارسال سراسر کشور
تحویل درب منزل با بیمه کامل حوادث
تضمین کیفیت محصولات
ارائه ضمانت نامه کتبی معتبر