منو محصولات آریامون
سبد خرید شما
حمل محصولات آریامون تا داخل منزل رایگان است

شیوه های پرداخت

گروه تولیدی آریامون به منظور رفاه حال مشتریان خود دو شیوه پرداخت را در فروشگاه اینترنتی آریامون ارائه می­ نماید، شما مشتری عزیز می­توانید از هریک از دو روش زیر برای پرداخت هزینه کالای خریداری شده استفاده نمایید.


1- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

تمامی کاربران آریامون می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک‌ سامان با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب در فروشگاه آریامون، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.


2- پرداخت کارت به کارت (واریز به حساب)

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی را ندارند، می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در فاکتور رسمی خود که توسط فروشگاه آریامون به تمام خریداران ارسال می شود، کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های عابر بانک و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

 

امنیت بالای پرداخت آنلاین در فروشگاه اینترنتی آریامون

  • وب سایت گروه تولیدی آریامون دارنده جدیدترین گواهی­نامه SSL (برای ارتباط ایمن بین سرویس ­گیرنده و فروشگاه) و نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد و توسط کارشناسان بانک های معتبر کشور همچون بانک ملت و بانک سامان بررسی  و تایید شده است.
  • گروه تولیدی آریامون، همچنین دارای نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می­ باشد. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لگو به رسانه ­های آنلاین، هویت صاحب و صلاحیت وی را برای کسب و کار اینترنتی احراز می­کند.
  • همچنین، گروه تولیدی آریامون دارنده نماد اعتماد الکترونیک (کسب و کارهای اینترنتی) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز می­ باشد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی، هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کار اینترنتی را احراز می­کند.

شما عزیزان میتوانید در پایین ترین قسمت وب سایت شرکت آریامون در بخش نماد های اعتماد آریامون، گواهی و مجوز های کسب شده این شرکت را مشاهده نماید.

خرید مستقیم از تولیدکننده
کاهش قیمت با حذف واسطه ها
انتخاب ابعاد و رنگ
ساخت سفارشی تمامی محصولات
ارسال سراسر کشور
تحویل درب منزل با بیمه کامل حوادث
تضمین کیفیت محصولات
ارائه ضمانت نامه کتبی معتبر