دوستان و همراهان عزیز آریامون سلام،

این بار به افتخار حضور گرم و قدردانی از شما عزیزان و دوستداران دکوراسیون داخلی آریامون ، یک قرعه کشی و مسابقه ماهانه ترتیب داده ایم که شرایط بسیار ساده ای داره و میتونید خیلی راحت در اون شرکت کنید و مطمئناً طی زمان خیلی کوتاهی یکی از برنده های خوش شانس ما باشید.

جوایز شرکت در قرعه کشی بزرگ ماهانه اینستاگرام آریامون:


نفر اول : یک آینه کنسول

تا سقف 50,000,000 ریالنفر دوم : یک میز تلویزیون

تا سقف 40,000,000 ریالنفر سوم : یک میز جلو مبلی

تا سقف 25,000,000 ریال


شرایط شرکت در مسابقه اینستاگرام آریامون:

1- تاریخ شروع قرعه کشی از روز دوشنبه، یک اردیبهشت ماه ( 1399/03/01) می باشد و از این تاریخ به صورت ماهانه برگزار میگردد.

2- برای شرکت در این قرعه کشی باید حتما در تمام طول دوره قرعه کشی صفحه رسمی دکوراسیون داخلی آریامون در اینستاگرام را دنبال و لایک کرده باشید. یعنی اگر تاریخ دوره اول قرعه کشی از 1399/03/01 تا 1399/04/01 باشد و قرعه کشی در تاریخ 1399/04/02 برگزار شود، شما باید در تمام طول این تاریخ صفحه آریامون در اینستاگرام را حتما دنبال و لایک کرده باشید. (برای احتیاط بیشتر و اطمینان از شرکت در مسابقه، پیشنهاد میکنم که همین حالا این کار رو از طریق لینک اینستاگرام آریامون در پایین همین صفحه انجام بدید! و البته در طول مسابقه لایک رو فراموش نکنید!)

3- برندگان مسابقه بزرگ آریامون میتوانند به بر حسب عنوان جایزه، یک مدل از محصولات آریامون را تا سقف اعلام شده در مسابقه انتخاب و تحویل بگیرند.

4- تاریخ تحویل جوایز مسابقه بسته به زمان تولید محصول در نظر گرفته می شود.

5- بدیهی است هزینه حمل محصول از کارخانه تا درب منزل بر عهده برنده جایزه است.

در پایان پیشنهاد میکنیم که علاوه بر امکان اطلاع سریع از تخفیف ها و جشنواره های خرید، این مسابقه رو به خانواده و دوستانتون اطلاع بدید تا شانس بیشتری برای دریافت جوایز داشته باشید.

امیدواریم بتونیم با برگزاری صحیح و البته سالم این مسابقه، قدردان بخشی از محبت شما عزیزان باشیم!