بهار زیبای سال 1402 از راه می‌رسد و زمین بار دیگر نفسی تازه می‌کند تا طبیعت با شکفتن گل‌ها و شکوفایی دوباره زیبایی‌هایش فضایی مطبوع را برای سالی همراه با سلامتی و رونق بیشتر کسب و کارها نوید دهد.

درست است که سال 98 با سیل در مناطق مختلف ایران شروع شد و با تنوع بی مانندی از تلخی های دیگر ادامه پیدا کرد و شیوع همه‌گیر و جهانی ویروس کرونا روزهای پایانی آن را رقم زد، ولی با وجود سختی‌ها و پستی بلندی‌های فراوانش این سال نیز بالاخره به پایان خود نزدیک شده است و سال جدید برای رقم زدن زیباترین لحظات زندگی ما ایرانیان چیزی جز تلاش و امید به آینده روشن را از ما طلب نخواهد کرد.

مجموعه آریامون نیز با وجود شرایطی شبیه و شاید سخت‌تر از برخی کسب و کارهای دیگر، همچنان پر امید، سر زنده و پر قدرت در کنار و همراه با سایر اعضای خانواده صنعت چوب و مبلمان و با حس مسئولیت بیشتر در سال جدید به ارائه خدمات می‌پردازد. دکوراسیون داخلی آریامون آرزو می‌کند سال 1402 برای همه ایرانیان و بخصوص اشخاص و فعالان کسب‌ و کار‌های صنعت چوب و خانواده‌های محترمشان سالی پر برکت، لبریز از شادی و سرشار از سلامتی و مبارکی، همراه با آغاز رونقی دوباره و ادامه دار در صنعت چوب و مبلمان کشورمان باشد، سال نوی همه شما دوستان و همراهان گرامی آریامون، سالم و مبارک باشد!