به اطلاع میرسانیم، با توجه به هشدار های جدی وزارت بهداشت در خصوص شیوع ویروس کرونا و برای حفظ سلامت شما عزیزان، متاسفانه تا اطلاع بعدی از هرگونه پذیرش حضوری و بازدید از نمایشگاه آریامون معذوریم.

با این حال مانند گذشته، روز های شنبه الی پنج شنبه در ساعات اداری، واحد فروش آریامون آماده پاسخگویی به شما عزیزان است و می‌توانید #در_خانه_بمانید و از #خرید_اینترنتی لذت ببرید.

در این راستا مجموعه دکوراسیون داخلی و مبلمان آریامون از امروز برای کاهش نگرانی ها دو اقدام مهم و شرایط ویژه ای را در نظر گرفته که در ادامه به ذکر این 2 اقدام مهم می پردازیم:

1. تمامی محصولات،  مانند میز تلویزیون، آینه کنسول ، سرویس خواب ، کافی بار ، جاکفشی طبق راهنمای کنترل محیطی که توسط مرکز سلامت محیط و کار برای مقابله با کووید 19 (کرونا ویروس) ارائه شده، قبل از ارسال ضد عفونی و گند زدایی می‌شوند و سپس بدون تماس دست با محصول بسته بندی می‌شوند.

همچنین در رابطه با این مسئولیت اجتماعی، سلامت تمامی پرسنل به صورت روزانه بررسی و کنترل می‌شود. در اینجا ذکر این مورد حائز اهمیت است که به دلیل استاندارد های محیط کار تمامی پرسنل به طور دائم از ماسک های فیلتر دار و از دستکش های کار استفاده می‌کنند.

با این حال برای حفظ ایمنی بیشتر و جلوگیری از آلودگی های احتمالی در حین حمل تا درب منزل شما، می‌توانید پس از دریافت محصول از مسئول حمل بار، قبل از ورود آن به منزل بسته بندی را خارج کرده و آن را وارد خانه نکنید، سپس دست ها را به صورت صحیح و به مدت 20 ثانیه مورد شستشو قرار دهید.

2. با توجه به گذشته ثابت شده و تجربه فنی بالا در آریامون، برای خرید اینترنتی بدون ریسک و با اطمینان از اریامون، با توجه به شرایط کنونی و عدم امکان بازدید و خرید حضوری، از این پس می‌توانید تمامی محصولات را با ضمانت مطابقت کامل با تصویر سفارش دهید.

در صورتی که محصول توسط شما سفارشی نشده باشد و تفاوتی با تصویر ارائه شده در وب سایت رسمی آریامون داشته باشد می‌توانید محصول را مرجوع و تمام مبلغ سفارش را دریافت نماید.

در پایان امیدواریم بتوانیم مانند همیشه، میزبان خوبی برای اعتماد شما و تجربه خوبی از خرید غیر حضوری (اینترنتی) محصولات چوبی دکوراسیون داخلی و مبلمان برایتان رقم بزنیم.

#در_خانه_میمانیم

#اینترنتی_خرید_میکنیم

#کرونا_را_شکست_میدهیم