منو محصولات آریامون
سبد خرید شما

آینه کنسول سیاه

آینه کنسول سیاه
آینه کنسول سیاه
آینه کنسول سیاه
آینه کنسول سیاه
تسویه درب منزل
تمامی محصولات آریامون، پس از تایید محصول و کیفیت آن، درب منزل تسویه می گردد.
خرید اقساطی
امکان خرید اقساطی تا حداکثر شش ماه با استفاده از چک جدید صیادی (بنفش).
آینه کنسول سیاه
9,900,000تومان
قیمت : 9,900,000تومان
  • زمان تولید: تماس بگیرید
  • کد محصول: CN200

امکانات سفارشی سازی در این محصول :

خرید مستقیم از کارخانه
از طراح و تولید کننده به بهترین قیمت
انتخاب ابعاد و رنگ
ساخت سفارشی تمامی محصولات
ارسال سراسر کشور
تحویل درب منزل با بیمه کامل حوادث
تضمین کیفیت محصولات
ارائه ضمانت نامه کتبی معتبر

آینه کنسول سیاه رنگ ساده و مدرن | میز کنسول مینیمال مشکی

آینه و کنسول سیاه رنگ ساده کد CN200 از جدیدترین مدل میز تولیدی شرکت آریامون می باشد و در دسته بندی دکوراسیون مدرن قرار می گیرد و مناسب خانه هایی با دکوراسیون داخلی مینیمال، ساده و مدرن با رنگ های خنثی می باشد. طراحی ساده و مینیمال، خطوط تیز، بدون انحنا، استفاده حداکثری از فضا (جادار و کاربردی) و استفاده از رنگ خنثی مشکی رنگ باعث شده تا مدلی همه پسند، کامل و ایده آل خلق شود. علاوه بر ظاهری شیک، بسیار جادار و کاربردی است. شیب منفی با عمق زیاد در دور تا دور کابین محصول چهره ای مدرن و مینیمال پدید آورده و از سادگی بیش از حد طرح جلوگیری کرده است.

طول این محصول 200 سانتیمتر و قابل تغییر در سایز های 150، 180، 200، 220 و 240 سانتیمتری می باشد، ارتفاع 80 سانتیمتر و عمق 40 سانتیمترمی باشد. همچنین ارتفاع پایه 7 سانتیمتر است و برای پنهان کردن آن از دید مخاطب، از هر سمت کمی داخل تر و به صورت یک تکه و سراسری طراحی و تولید شده است تا علاوه بر حفظ مدرن بودن طرح، از کثیف شده زیر آینه کنسول جلوگیری شود و نظافت اطراف آن آسانتر باشد.

آینه کنسول سیاه CN200 دارای چهار کمد با درب های سیاه رنگ می باشد که به صورت دو به دو به صورت هم باز می شوند و برای حداکثر کارایی، بسیار جادار و کاربردی تولید شده اند به صورتی که ارتفاع خالص داخل کابین 69 سانتیمتر و دارای دو طبقه است .

رنگ های قابل اجرا در این محصول : مشکلی رنگ، سفید رنگ، طوسی رنگ، تمام چوب، کرم رنگ، طوسی روشن، خاکستری، زغالی رنگ، دودی رنگ، آبی و سبز است.

همان طور که در عکس این آینه کنسول سیاه پیداست در تولید آینه مربع 68 سانتیمتری این محصول از همان الگوی کابین کنسول تبعیت شده تا هارمونی حداکثری در محصول برقرار باشد. این آینه کنسول مدرن به صورت پیشفرض دارای یک آینه مربعی می باشد اما به صورت دو آینه مربعی نیز قابل سفارش می باشد. همچنین امکان تولید آینه مستطیل بزرگ به جای آینه مربع شکل قابل انتخاب و سفارش می باشد.

این مدل جدید دارای ست کامل شامل : آینه و کنسول سیاه، میز تلویزیون سیاه، میز جلو مبلی سیاه و میز عسلی سیاه به صورت ست کامل می باشد.


ابعاد آینه کنسول سیاه CN200:

عرض: 200cm

عمق: 40cm

ارتفاع: 80cm

ارتفاع داخل کابین: 69cm

ارتفاع پایه: 7cm


ابعاد آینه مربع:

طول: 68 سانتیمتر

عرض: 68 سانتیمتر


ابعاد آینه مستطیل:

طول: 180 سانتیمتر

ارتفاع: 60 سانتیمتر

شما هم نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

گارانتی و ضمانت نامه آریامون

برای مطالعه کامل شرایط و ضوابط گارانتی و ضمانت نامه محصولات دکوراسیون داخلی آریامون به صفحه گارانتی و ضمانت نامه مراجعه نمایید

ویدیو اجرایی آینه کنسول سیاه