منو محصولات آریامون
سبد خرید شما

سرویس خواب ام دی اف ترکیه ای

سرویس خواب ام دی اف ترکیه ای
تسویه درب منزل
تمامی محصولات آریامون، پس از تایید محصول و کیفیت آن، درب منزل تسویه می گردد.
خرید اقساطی
امکان خرید اقساطی تا حداکثر شش ماه با استفاده از چک جدید صیادی (بنفش).
سرویس خواب ام دی اف ترکیه ای
18,000,000تومان
قیمت : 18,000,000تومان
  • زمان تولید: تماس بگیرید
  • کد محصول: BS152

امکانات سفارشی سازی در این محصول :

خرید مستقیم از کارخانه
از طراح و تولید کننده به بهترین قیمت
انتخاب ابعاد و رنگ
ساخت سفارشی تمامی محصولات
ارسال سراسر کشور
تحویل درب منزل با بیمه کامل حوادث
تضمین کیفیت محصولات
ارائه ضمانت نامه کتبی معتبر

سرویس خواب دو نفره ام دی اف ترکیه ای با قیمت روز بازار

در طراحی این مدل سرویس خواب ام دی اف ترکیه ای از تمام المان های گرم در طراحی مثل چوب و پارچه با رنگ های طبیعی و گرم استفاده شده است.

برای خرید اینترنتی و آنلاین و غیر حضوری مطمئن و بدون ریسک این سرویس خواب ام دی اف ترکیه ای، تصویر و عکس این مدل سرویس خواب ترکیه ای از نمونه اجرایی آن در شرکت است، از این رو هیچ تفاوتی با نمونه ارسالی برای مشتری ندارد. تمامی دستگیره های موجود در این سرویس خواب دو نفره به صورت لوزی شکل نصب شده و دارای روکش چوب طبیعی بلوط هستند.

در تمام وسایل این سرویس خواب ام دی اف ترکیه ای از پارچه تمام دوخت مطابق با تصویر استفاده شده و در انتخاب رنگ بندی پارچه لمسه، سعی شده تا هماهنگ با روکش چوب طبیعی باشد و گرمی در طراحی حفظ شود.

تمامی پایه های استفاده شده در این سرویس خواب ترکیه ای از جنس چوب درخت چنار یا توسکا است که از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.

تخت خواب دو نفره سرویس ام  دی اف ترکیه ای

در تولید این تخت خواب از روکش چوب بلوط استفاده شده است. قید های کناری این سرویس در قسمت جلویی کار به صورت لبه گرد تولید شده است. در قید جلویی و تاج تخت از پارچه تمام دوخت خورده مربعی استفاده شده و در کناره های تاج تخت خواب از تکنیک سخت خم چوب استفاده شده که در کمتر سرویس خوابی در بازار به چشم میخورد.

میز آرایش و آینه سرویس خواب ام دی اف ترکیه ای

در کناره های میز آرایش این سرویس خواب دو نفره در پهلوی چپ و راست میز از پارچه تمام دوخت خورده خارجی استفاده شده و رنگ آن به صورتی انتخاب شده تا با رنگ بدنه های چوبی میز همخوانی داشته باشد. این میز آرایش دارای چهار کشو است، یک کشو جهت لوازم آرایش در بالاترین قسمت میز آرایش و سه کشو بزرگ در کابین اصلی میز آرایش که هر کدام دارای دو دستگیره مربع لوزی هستند. کشوی بالایی میز آرایش این سرویس خواب ام دی اف ترکیه ای بیرون از بدنه اصلی و روی سطح روی میز آرایش به صورت متصل کار شده است.

آینه این میز آرایش به صورت بیضی با استفاده از ام دی اف با روکش چوب طبیعی بلوط اجرا شده است.

پاتختی یا میز کناری سرویس خواب ام دی اف ترکیه ای

برای هماهنگی هرچه بیشتر طرح پاتختی ها در سرویس خواب دونفره ام دی اف ترکیه ای در کناره های پاتختی از پارچه های تمام دوخت مربعی استفاده شده و همچنین از دستگیره های مربع لوزی که در میز آرایش این مدل به چشم میخورد استفاده شده است. هر پاتختی دارای یک کشو است.

شما هم نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

گارانتی و ضمانت نامه آریامون

برای مطالعه کامل شرایط و ضوابط گارانتی و ضمانت نامه محصولات دکوراسیون داخلی آریامون به صفحه گارانتی و ضمانت نامه مراجعه نمایید