منو محصولات آریامون
سبد خرید شما

سرویس خواب ساده ام دی اف

سرویس خواب ساده ام دی اف
سرویس خواب ساده ام دی اف
سرویس خواب ساده ام دی اف
توقف تولید
سرویس خواب ساده ام دی اف
سرویس خواب ساده ام دی اف
سرویس خواب ساده ام دی اف
تسویه درب منزل
تمامی محصولات آریامون، پس از تایید محصول و کیفیت آن، درب منزل تسویه می گردد.
خرید اقساطی
امکان خرید اقساطی تا حداکثر شش ماه با استفاده از چک جدید صیادی (بنفش).
سرویس خواب ساده ام دی اف
18,900,000تومان
قیمت : 18,900,000تومان
  • زمان تولید: تماس بگیرید
  • کد محصول: BS100
خرید مستقیم از کارخانه
از طراح و تولید کننده به بهترین قیمت
انتخاب ابعاد و رنگ
ساخت سفارشی تمامی محصولات
ارسال سراسر کشور
تحویل درب منزل با بیمه کامل حوادث
تضمین کیفیت محصولات
ارائه ضمانت نامه کتبی معتبر

سرویس خواب ساده ام دی اف 

طراحی سرویس خواب ساده ام دی اف  مدل BS100  با رعایت اصول طراحی مدرن و اسپرت و همچنین بر مبنای قرار گیری و استفاده در اتاق خواب های کوچک بنا گذاشته شده تا با داشتن ویژگی های مناسب بتواند به انواع اتاق ها نظم وزیبایی القا کند. که اغلب طراحان و کارشناسان بر این باور هستند  که طراحی ساده ودر عین حال مدرن در کنار انتخاب رنگ مناسب با به کارگیری از ام دی اف ترک برجسته در سرویس خواب  BS100 باعث بیشتر مطرح شدن آن شده است. که دلیل اصلی ماندگاری طراحی سرویس خواب BS100 نیز می باشد.

آریا مون معتقد است که استفاده از طراحی مدرن ودر عین حال با کیفیت بسیار مطلوب سرویس خواب BS100 که به طور کلی مطرح شده است ،میتواند به خوبی از لحاظ طراحی و هم از لحاظ کیفیت قطعات، ماندگاری بیشتری را برای مصرف کنندگان خود فراهم اورد.

مهم ترین و اولین اولویت اریا مون در تولید سرویس  خواب،کیفیت قطعات ان مطرح است که در کنار قیمت اقتصادی بتواند با بهترین قیمت عرضه شود.

بنابراین اریا مون در همین راستا در تولید سرویس خواب  BS100  کوشیده است با بهره گیری از مواد اولیه و داشتن مدیر فنی تولید بک محصول مرغوب تولید و عرضه کند که به صورت کلی در ادامه به آن پرداخته شده است. پس با ما همراه باشید.

سرویس خواب BS100  همچون دیگر مدل های سرویس خواب مدرن و اسپرت اریامون ، از جنس ام دی اف ترک ساخته شده است. که ام دی اف های استفاده شده .نکته:

این محصول دارای تغییر در رنگ، جنس و سایز میباشد


شما هم نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

گارانتی و ضمانت نامه آریامون

برای مطالعه کامل شرایط و ضوابط گارانتی و ضمانت نامه محصولات دکوراسیون داخلی آریامون به صفحه گارانتی و ضمانت نامه مراجعه نمایید