آریامون هیچ شعبه دیگری ندارد - آدرس و اطلاعات تماس در انتهای وب سایت شرکت درج شده!
سرویس خواب ساده ام دی اف مدل BS100

سرویس خواب ساده ام دی اف مدل BS100

طراحی سرویس خواب BS100 با رعایت اصول طراحی مدرن و اسپرت و همچنین بر مبنای قرار گیری و استفاده در اتاق خواب های کوچک بنا گذاشته شده تا با داشتن ویژگی های مناسب بتواند به انواع اتاق ها نظم وزیبایی القا کند. که اغلب طراحان و کارشناسان بر این باور هستند  که طراحی ساده ودر عین حال مدرن در کنار انتخاب رنگ مناسب با به کارگیری از ام دی اف ترک برجسته در سرویس خواب  BS100 باعث بیشتر مطرح شدن آن شده است. که دلیل اصلی ماندگاری طراحی سرویس خواب BS100 نیز می باشد.

آریا مون معتقد است که استفاده از طراحی مدرن ودر عین حال با کیفیت بسیار مطلوب سرویس خواب BS100 که به طور کلی مطرح شده است ،میتواند به خوبی از لحاظ طراحی و هم از لحاظ کیفیت قطعات، ماندگاری بیشتری را برای مصرف کنندگان خود فراهم اورد.

مهم ترین و اولین اولویت اریا مون در تولید سرویس  خواب،کیفیت قطعات ان مطرح است که در کنار قیمت اقتصادی بتواند با بهترین قیمت عرضه شود.

بنابراین اریا مون در همین راستا در تولید سرویس خواب  BS100  کوشیده است با بهره گیری از مواد اولیه و داشتن مدیر فنی تولید بک محصول مرغوب تولید و عرضه کند که به صورت کلی در ادامه به آن پرداخته شده است. پس با ما همراه باشید.

سرویس خواب BS100  همچون دیگر مدل های سرویس خواب مدرن و اسپرت اریامون ، از جنس ام دی اف ترک ساخته شده است. که ام دی اف های استفاده شده .نکته:

این محصول دارای تغییر در رنگ، جنس و سایز میباشد


شما هم نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

12ماه گارانتی و 36ماه خدمات پس از فروش آریامون

سرویس خواب ساده ام دی اف مدل BS100

  • تولید شده توسط: آریامون
  • کد محصول: BS100
  • زمان تولید: 7 الی 30 روز کاری
  • 3,200,000تومان
  • قیمت بدون مالیات: 3,200,000تومان

امکانات سفارشی سازی در این محصول :