شیوه های پرداخت

گروه تولیدی آریامون به منظور رفاه حال مشتریان خود سه شیوه پرداخت را در فروشگاه اینترنتی آریامون ارائه می­نماید، شما مشتری عزیز می­توانید از هریک از سه روش زیر برای پرداخت هزینه کالای خریداری شده استفاده نمایید:

پرداخت آنلاین (پرداخت امن با درگاه پرداخت بانک سامان)

 

پرداخت آنلاین

گروه تولیدی آریامون دارنده گواهی­نامه SSL، به منظور رفاه حال مشتریان خود و ارتباط ایمن بین سرویس ­گیرنده و فروشگاه است و امکان پرداخت آنلاین را در فروشگاه اینترنتی خود ایجاد کرده تا ضمن فروش مستقیم و بی واسطه محصول، که موجب به حداقل رسیدن قیمت تمام شده محصول خریداری شده می­گردد، خریدی راحت و مطمئن برای مشتریان خود فراهم کند.

گروه تولیدی آریامون، همچنین دارای نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می­باشد. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لگو به رسانه­های آنلاین، هویت صاحب و صلاحیت وی را برای کسب و کار اینترنتی احراز می­کند.

همچنین، گروه تولیدی آریامون دارنده نماد اعتماد الکترونیک (کسب و کارهای اینترنتی) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز می­باشد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی، هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کار اینترنتی را احراز می­کند.