آریامون هیچ شعبه دیگری ندارد - آدرس و اطلاعات تماس در انتهای وب سایت شرکت درج شده!

شیوه های پرداخت

گروه تولیدی آریامون به منظور رفاه حال مشتریان خود سه شیوه پرداخت را در فروشگاه اینترنتی آریامون ارائه می­نماید، شما مشتری عزیز می­توانید از هریک از سه روش زیر برای پرداخت هزینه کالای خریداری شده استفاده نمایید:

پرداخت آنلاین (پرداخت امن با درگاه پرداخت بانک سامان)

 

پرداخت آنلاین

گروه تولیدی آریامون دارنده گواهی­نامه SSL، به منظور رفاه حال مشتریان خود و ارتباط ایمن بین سرویس ­گیرنده و فروشگاه است و امکان پرداخت آنلاین را در فروشگاه اینترنتی خود ایجاد کرده تا ضمن فروش مستقیم و بی واسطه محصول، که موجب به حداقل رسیدن قیمت تمام شده محصول خریداری شده می­گردد، خریدی راحت و مطمئن برای مشتریان خود فراهم کند.

گروه تولیدی آریامون، همچنین دارای نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می­باشد. وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای لگو به رسانه­های آنلاین، هویت صاحب و صلاحیت وی را برای کسب و کار اینترنتی احراز می­کند.

همچنین، گروه تولیدی آریامون دارنده نماد اعتماد الکترونیک (کسب و کارهای اینترنتی) از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نیز می­باشد. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی، هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کار اینترنتی را احراز می­کند.